Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek berugni a...

Miért szeretnek berugni a fiatalok?

Figyelt kérdés

Mi a jó a másnaposságban és a saját hányadékodban?

Abban, hogy arra sem emlékszel, hogy mit csináltál és, hogy olyan dolgokat teszel, amelyek már nem visszafordíthatók?



2013. dec. 30. 04:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Amiért az idősek.
2013. dec. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Mert ittasan méglazábbak tudnak lenni...

Egyébként egy átlag embernek 26-27 éves korára fejlődik ki a felelősségtudata az agyban,épp ezért előtte nem is nagyon gondolnak arra,hogy minek mi lehet a következménye,és ez nem csak a piálásra vonatkozik.Én is kb.23-26-ig rengeteget piáltam,állandóan másnapos voltam.Csómó inden nem érdekelt,stb.Aztán utána minden jó irányba változott...(44 F)

2013. dec. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De vajon mindenki belegondol a következményekbe??

Az, hogy állandóan iszol az csak azt mutatja meg rólad, hogy nem vagy felelősségteljes.

2013. dec. 30. 11:00
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

a berugás nem feltétlenül jelent hányást, sőt másnaposságot sem

amúgy meg szerintem semmivel sem különb az oka mint a felnőtteknél, csak hát rajtunk mindenki megbotránkozik, hogy mi még fiatalok vagyunk

40 éves emberek sem szórakoznak különben, isznak mint a kefekötő és már rég kifejlődött a felelősségtudatuk

nem azért iszunk mert másnaposak akarunk lenni, hanem mert jól szeretnénk magunkat érezni, meg akár hiszitek akár nem, néha az ízét is szeretjük annak amit iszunk :D

a dohányosok sem azért szívják, mert tüdőrákosak akarnak lenni...

2013. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
47%
azért mert minden gátlásod megszűnik,sokkal felszabadultabb vagy és olyan élményekben és felejthetetlen történetekben lesz részed amiket valószínűleg soha nem felejtesz el:) persze nyilván az amikor valaki hányásig issza magát,meg nem emlékszik az nem jó de pl 3 nagy fröccs még nem árt,sőt egészséges is de gondolj bele ha józanul teszel valamit az se visszafordítható..nem vagyok alkoholista vagy ilyesmi de szerintem érthető hogy a fiatalok miért szeretik :)
2013. dec. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok és havonta 2-3* járok kocsmázni. Régebben ez több volt, de akkor se jutottam el soha hányásig és arra, hogy ne emlékezzek semmire. Valószínűleg ezt most úgy tetted ki ezt a kérdést, hogy tapasztalatlan vagy,mert antialkoholista vagy. De azért, hogy valaki a saját hányásába fetrengjen emg ne emlékezzen semmire, ahhoz tényleg elég durva mennyiséget kéne fogyasztania. A másnaposságban meg mi lenne a jó? Semmi. Ez a következménye, azt ki lehet úgy aludni, hogy egyáltalán ne is legyen, ill. vannak rá különböző praktikák. Az emberek(nem az alkoholisták) nem a másnaposság miatt isznak(hanem az azzal járó felszabadultság érzésért többek között).
2013. dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mert jó érzés, mert felszabadít - és itt most nem a hányásig ivásra gondolok, mert az nyilván nem túl nagy élmény. A legjobb estéim mind némi alkohol társaságában zajlottak.

És a másik: Fiatalok. Kísérletezünk, mindenre kíváncsiak vagyunk, és legális.

2013. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 bumbi02 ***** válasza:
Berúgás és berúgás közt is van különbség. Ha valaki iszik olyat amit szeret, és közben berúg, az nem "gáz" szerintem. Engem csak az "idegesít", mikor olyanok isznak, akik nem is szeretik azt amit isznak, csak be akarnak rúgni.
2013. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

NEM csak a fiatalok szeretnek berúgni.

Én pl. sosem voltam másnapos,és nem is akarok. Az alkoholban nem az alkohol maga a jó,hanem a hatása. Ezáltal az ember felszabadul,jó kedve lesz. Még mindig jobb,mintha drogoznánk.

2013. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Én szoktam bulizni de nem szoktam sokat inni, épp annyit iszok amennyit jónak érzek, ha érzem hogy már elég volt akkor abbahagyom, sose iszom le magam a sárga földig.
2013. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!