Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ellenszenves női tulajdonságok?

Ellenszenves női tulajdonságok?

Figyelt kérdés
melyek azok a tulajdonságok, melyek visszataszítóvá tudják tenni a nőket (bármennyire is jól nézzen ki)?

2013. dec. 27. 18:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
63%
Van pár, de én leírom azt az egyet, ami nagyon irritál: Ha egyfolytában okoskodik, azt hiszi, mindent jól csinál, mindenben igaza van (de amúgy nagyon nem), a másik meg (pl. én) szerinte mindent rosszul, de ha felvilágosítanád erről, még neki áll feljebb. Sajnos van pár ilyen a környezetemben, sőt még jól is néznek ki hát... Idegesítő, és visszataszítóvá teszi őket...
2014. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy leírták itt páran a kibeszélés, pletykálkodás, sz.rkavarás meg a röhögjünk ki másokat, mert hogy néz ki, stb. Emellett még azt nem bírom, ha valaki iszonyú nagyképű és lenéz mindenki mást, mikor úgy libben végig az utcán hogy méreget másokat flegma képpel mintha felsőbbrendű lenne.
2014. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
64%

Ellenszenves női tulajdonságok?


A tajtékzó férfigyűlölet.

A zsigerből jövő anyósutálat.

A picsogás, hogy "jaj, kifutok az időmből"

Az állandó túlkombinálás:

pl. azt mondta a pasim, hogy szeret. Most akkor szeret, vagy nem szeret? Ha szeret, akkor meg miért nem szeret? Vagy ha nem szeret, de akkor meg miért mondta, hogy szeret?

A legbiztosabb, ha kiírok kérdést ide.

Válaszok:

-szeret

-nem szeret

-biztosan szeretője van

-megcsal

-váljál el


A sok valódi- és műhiszti.

A férfiak átvágása, kihasználása, lehúzása.

A koncepciógyártás arra, hogy miért is ül otthon évek óta, míg a férje robotol.

Ha hazajön a munkából este a férje, akkor miért nem áll neki mosogatni, főzni meg takarítani?

Miért nem érti meg, hogy neki nem volt erre ideje az egész napos tv-zés mellett.

Koncepciógyártás arról, hogy miért nem talál évek óta munkát.

Koncepciógyártás arról, hogy miért nem vállal el "akármit" és "ennyiért".


A mese, hogy "teljesen véletlenül" belenéztem a párom levelezéseibe, a telefonjába, meg a zsebeibe.

(Meg ha már "itthon felejtette" az asztali számítógépét...)


Meg az állandó nyavalygás, hogy:

-mikor jegyez már el?

-mikor vesz már feleségül?

-miért ilyen gyűrűt vett?

-miért nem akar nagy lagzit?

-miért zavarja, hogy meghíztam?

-miért zavarja, hogy levágattam a hosszú hajamat?

-miért nézi meg az utcán a vékony, hosszúhajú csajokat?

-miért zavarja, ha a kollégáimmal flörtölök?

-miért zavarja, ha nélküle megyek a vállalati bulikra?

-miért zavarja, hogy "véletlenül" terhes lettem?

-megmondjam-e neki, hogy nem ő a gyereknek az apja?

-miért akar ez a szemét elválni tőlem?

-miért nem lesz az enyém a válás után háza, a lakása (meg az utcabeli ingatlanok)?

-miért nem tudok több gyerektartást kivasalni az apából (vagy abból, akinek mondtam, hogy ő az apa.)?

-miért nem találok új pasast gyerekkel, némileg elhízva, 40évesen?

-miért...

stb... stb...


Ezek a Gyík-ból szedett napi példák, és természetesen vannak normális nők is.

(...valahol, titokban.)

2014. ápr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
89%

Az utolsó válaszát kivéve a többi mind EMBERI tulajdonság, nem női.


Nem láttatok hisztit, amíg nem láttatok férfit hisztizni.


Vagy ezek a tulajdonságok férfiban nektek bejönnek? Mert nekem se nő, se férfi ne hisztizzen, rinyáljon, okoskodjon.

2014. máj. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
24%

Ha az élet minden területén ki akarja használni, hogy szép, fiatal nő. És azt hiszi, ez neki már elég mindenhez.(és az ehhez társuló tipikus női negatív tulajdonságok, amiket felsorolt itt már mindenki)

Az ilyenekből lesznek a legjobb feministák, mert később amikor lottyadt nők lesznek, megmarad bennük ugyanez a stílus, és nem fogják fel a 3 köbcentis agyukkal, hogy miért viselkedik velük már mindenki másképp.

És marhára nem tetszik nekik, hogy nekik is el kell menni dolgozni, megfogni a kapanyelet...

Lásd, családi kapcsolatok kategória, ami tele van ilyen megkeseredett nagypofájú libával.

2014. máj. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
93%
Nőként mondom, hogy tényleg ilyen a nők többsége, de a férfiak nagy %a sem különb. Szerintem ezek inkább emberi tulajdonságok. A férfiak meg beképzeltek, egy nő akár rászolgál, akár nem, akkor is zsigerből le van nézve.
2014. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
90%
Én a hatalmas öntudat és a butaság kombinációját tudom legjobban utálni egy nőben. Igen, férfiban is, de nőben még irritálóbb tud lenni ugyanez.
2014. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Beképzelt

Úgy beszél, mint egy kocsis, mert azt hiszi, ettől lesz felnőtt

Hisztis

Buta, mint a föld

2014. jún. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
fotókon folyton csücsörít, képeket vág, öntelt, okoskodik, nagyszájú, hisztizik, azt hiszi, körülötte forog a világ, egyszerre több férfit hülyít, lásd való világos Viki nevű hölgyike.
2014. júl. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
az üres beszéd, a pletykálás, a rihegés-röhögés, nyavajgás,rossz indulat, kavarás.
2014. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!