Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ellenszenves női tulajdonságok?

Ellenszenves női tulajdonságok?

Figyelt kérdés
melyek azok a tulajdonságok, melyek visszataszítóvá tudják tenni a nőket (bármennyire is jól nézzen ki)?

2013. dec. 27. 18:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%

8-as vagyok!


Jol irtak egy paran, sz@rkavaras es kombinalas. Ez egy gyilkos paros! Volt ilyen kolleganom, egy ven qrva, aki komolyan elhitte magarol, hogy nelkule nem forogna fold. Egy spiritualis beallitottsagu idijjjota, aki azt gondolta, meg van minden joga es a tudasa mindenki maganeletet iranyitani, ha valami neki nem tetszo dolgot lat! Es persze mindig ugy kavart, hogy ne legyen feltuno. Ott rohogott a markaba elegedetten, amikor az o eredmenye bosszusagot okozott, tudniillik egy rosszindulatu, ketszinu, kepmutato venszatyor volt, aki szentul hitte, hogy mindenkit meg tudott ijeszteni. De amikor lebukott a hokuszpokjaival, akkor meg ment az artatlan szineszkedes, hogy nem ertette a ragalmazast es ment a muhiszti.


Az a vicc, hogy o tenyleg ilyen volt, mindent es mindenkit probalt a javara forditani. Ha meg nem ment konnyen, akkor kereste a gyengeidet es probalt azzal zsarolni.

2013. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
94%

cuki-mukizás

jaj de kövér vagyok, jaj, de ronda vagyok

értetlenség

nyávogás, visítás, sivalkodás

túlzott önbizalom

2013. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a picsogás, az ok nélküli hisztik, sértődések, mindenefelkapjukavizet nyavalygások

Szerintem ezek mindent visznek

2013. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Captain Hindsight ***** válasza:
14%
nők 99%-a idióta
2014. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó,igen,idióták mert még nem dobtak bele az óceánba tengeri uborkákkal szaporodni.

Amúgy minden amit eddig felsoroltak a válaszolók igaz a férfiakra.Ezek mind undorítóvá tesznek egy EMBERT.

Nincs olyan a világon hogy egy nemre jellemző tulajdonság.Csak olyan van hogy melyik nemet a társadalom saját kénye-kedve szerint milyen attribútumokkal ruház fel.

Ez primitív,elavult,és jó lenne ha erre mindenki rájönne.

2014. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%

ami most az antinőről eszembe jut,az az éjjel nappal budapestből a barbi nevezetű karakter.

ő a szerepe szerint elég sok mindent elkövet-ha nem vesszük a riherongyokat most-ahhoz,hogy igazán ellenszenves legyen.

infantilis,sértődékeny,empátia mentes,hisztis,munkanélküli,nyávogós.

gondolom a-hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt-karakteréről mintázták:).

2014. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
65%
Túl sok elvárás kapcsolatban,főleg,ha nem ő maga nem üti meg azt a szintet,amit elvár.
2014. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
7-es: nem tetszik ez a hangnem, úgyhogy fogd vissza magad apukám :D
2014. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
61%
féltékenység, önbizalom hiány, kihasználás
2014. márc. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Boniem válasza:
81%
15/19 egyetértek veled, és nem azért mert nő vagyok hanem mert nagyon unalmas ezt olvasni és hallgatni a férfiak 70% ától , és higgyétek el lehet egy nővel úgy élni mint bármilyen haverral én 2éve vagyok együtt barátommal és akár ellehet hinni akár nem , nincs hiszti nincs nyafogás, ugyanúgy elmegyünk inni mint két jóbarát vagy mint két haver és nem kötünk megjegyzéseket a másikra, egyszer minden férfinak kell egy nő és ez fordítva is igaz, attól hogy sajnos ebben a világban a 14-15-16 éves lányok 80% -a elég elbutult, szarrá szoliztatott ,elplázásodott, anyuci kislánya nem kell sírnotok nektek sem , mert ezer meg ezer példa van rátok is, hogy ti férfiak milyenek vagytok és most korrigálom a helyzetet nem vagyok beképzelt csak én is unom már, hogy ennyit panaszkodtok és mégis ezek a korosztályű és ezek a stílusú lányok kellenek nektek, őket nézitek meg ők rájuk mondjátok de jó a segge, a melle és közben bele se gondoltok abba hogy ezerszer jobb érettebb , szebb és természetesebb nők is vannak, akik nem mennek el minden HÉTEN A DISZKÓBA RÁZNI A SEGGÜKET minden pasinak..és most még vissza is fogtam magam !
2014. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!