Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálnak engem a lányok?

Miért utálnak engem a lányok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok lány utál, de nem értem miért nem tettem ellenük semmit. Lányok ti miért utáltok általában más lányokat?
2013. dec. 13. 19:28
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én a nyávogós pics@kat és azokat tudom nagyon utálni,akik játsszák magukat,hogy hú,de kemények,mennek és megvernek valakit,aki nem tetszik nekik(természetesen csak a háta mögött),ha meg oda áll elő a másik,hogy most legyen nagy szád hüly ére veszik,hogy ők semmit ilyet nem mondtak,teljesen mást mondtak ...stb.

Illetve még azokkal "van bajom",akik azt gondolják,hogy ők mindent jobban tudnak,jobban csinálnak,de őket nem utálom,csak nem szimpatizálok velük,de ha oda jönne egy ilyen hozzám beszélni(normálisan,nem egoista módon) nem lennék vele ellenséges.Inkább az olyan pillanataikat utálom,máskor tudnak normálisak is lenni legtöbbször az ilyenek.

2013. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Féltékenység az elsődleges ok. Tehát valamit nagyon jól csinálsz. Had utáljanak, adj is okot nekik.
2013. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!