Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyetek azokrol,...

Mi a velemenyetek azokrol, akik meg se koszonik a valaszodat, itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Soknak valaszoltam mar,de azt se mondtak hogy bujj seggembe(elnezest a kifejezesert).
2013. nov. 23. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát, róluk nincs véleményem. Nem érdemes foglalkozni, ez személytelenségről szól amúgy is.

Ami viszont nagyon zavar, amit a 8-as ír. Van egy bizonytalan tézis, vitáznak róla, és hiába érvel valaki, mutatja be tisztán a saját szemszögéből, hogy a másik is megismerkedjen legalább avval, hogy az a csoport miért van amellett. Lepontozza, haszontalannak állítja. Undorító.

2013. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is tökéletesen egyetértek a 8-as válaszolóval, nagyon jól megfogalmazta a problémámat. Ezért nem ér semmit az itteni pontozási rendszer, sajnos. Jobbat én sem tudok kitalálni, vagy legalábbis olyat, ami jobban tükrözné a válaszok igazság- vagy valóságtartalmát. Lehet, hogy tudnék, de nem is érdekel igazán. Épp ezért nem is érdekel a pontom, százalékom - esetleg néha szóvá teszem, ha nagyon kettős érzéseket kelt bennem egy-egy válasz pontozása.


Annyit nagyvonalakban el lehet mondani, hogy aki 30-40% körül jár, vagy lejjebb, az általában hülyeségeket írkál, vagy csak trollkodni jár ide. Aki 70-75% felett van, annak érdemes odafigyelni a mondanivalójára, véleményére - bár ez sem örökérvényű igazság. Láttam már huszoniksz százalékostól is meglepően összeszedett választ, és nyolcvanikszestől is orbitális marhaságot. De azért nem ez a jellemző :)

2013. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar hogy ha adok egy hasznos választ nem pontozzák.
2013. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!