Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyetek azokrol,...

Mi a velemenyetek azokrol, akik meg se koszonik a valaszodat, itt az oldalon?

Figyelt kérdés
Soknak valaszoltam mar,de azt se mondtak hogy bujj seggembe(elnezest a kifejezesert).
2013. nov. 23. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha fontosnak tűnő kérdés, akkor általában egy qvaanyádatakkorteparaszt-ot eldünnyögök. Én se értem, hogyha kiír valaki egy kérdést, akkor miért nem reagál rá napoki SEMMIT. Azt be ne próbálja nekem senki magyarázni, hogy nincs ideje, 2 perce mindenkinek van.
2013. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben zaklat fel, ha nem mondanak semmit. Az viszont nagyon kedves, mikor valakinek megkeresek valamit leírás alapján (filmet, ruhát, receptet, mindegy) és nem győz hálálkodni.
2013. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én max egy általános köszönömöt szoktam írni, mert zavaró más kérdéseknél, ha alig találom a lényeget a sok hozzászólástól.

Engem nem zavar, ha nem köszönik meg.

2013. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Engem se különösebben. Nem azért válaszolok, hogy megköszönjék. Persze ha megteszik, az azért jólesik. :)
2013. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

hát nem nagyon érdekel, mondjuk én mindig megköszönöm

én azokat szeretem inkább, aiknek leírom a véleményemet, nem tetszik neki és ahelyett, hogy megköszönné, hogy írtam, elkezd oltogatni

na az a legjobb :D

2013. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Változó, vannak válaszok amikre nem is várok semmit, ha megköszöni az nem baj. Néha nem is megköszönés lenne a lényeg, csak a visszajelzés, hogy megoldódott e a probléma vagy sem.
2013. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,egyetertek veletek,engem nagyon idegesit ez a dolog. :) Ha nem is koszoni meg,bar jelezne vissza.
2013. nov. 23. 19:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdeke, sőt, igazából ez egy jobbik eset.

Végül is önzetlenül segítek, nem zavar, ha nem köszönik meg.


Az zavar, ha valaki eltökél valami hülyeséget, felteszi kérdésként, és megerősítést vár a válaszára.

És fel van háborodva, és okoskodik, meg utána ő akar meggyőzni engem, mert nem erősítem meg, hanem hasznos válaszként helyreteszem az agyát. Meg lepontoz.


Meg az zavar, hogy sokan azt hiszik ez is valami fészbúk, és aszerint nyomkodnak, hogy tetszik e nekik a válasz, nem aszerint, hogy hasznos volt e.

Így a legnagyobb jóindulat és szakértelem mellett is folyamatos a lepontozás.

Na ez kiábrándító.

2013. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hat en nem varom el senkitol,hogy hasznosnak minositse meg a valaszomat,csak bar irna vissza valamit,barmit,hogy lassam,hogy nem hiaba segitettem neki.Nem kell nekem egy lajk sem,meg mittudomen micsoda,erted kedves utolso?

Es zavar,mert ha valaki feltesz egy kerdest,azt gondolom erdekli,hogy kapott-e valaszt,es meg megnezi.Altalaban olyanoknak irok,aki nem tud egy filmcimet,beirom a cimet(ha tudom),bar annyit irna,hogy "Ez lesz az".Meg ha nem is koszoni meg.

2013. nov. 23. 20:16
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem ez sosem izgat. Ha megköszönik, akkor jó, ha nem, úgyis.
2013. nov. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!