Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A KKezdet Phiait szeretitek?...

A KKezdet Phiait szeretitek? Véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A bátyámnak nagy kedvencei, imádja őket. Szerintem is van néhány jó daluk, de a szövegek értelmezéséhez kell némi ész.
2013. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont.
2013. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bizony kell hozzá gógyi
2013. nov. 19. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Na akkor nagy gógyisok szívesen fogadok egy elemzést bárkitől.

Ha engem kérdeztek(közelebbről volt "szerencsém" megismerni Újoncot, egy nagyképű phaszkalap) egy vicc az egész, olcsó emberek olcsó költészete, ami mögött semmi nincs csak egy "okosnak akarunk tűnni" rajongótábor.

2013. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah és most elmondom mi fog történni(bár mivel leírom így már azért se, de ez a tapasztalat)

Jön egy adag khurhvaanyázás, majd leírják ismét, ezek után, h ehhez intelligencia kell.

Aztán én efölött elsuhanok, próbálok továbbra is az elemzésre koncentrálni, ami soha nem fog megérkezni, helyette a sok bohóc fújni fogja, h ezt érteni kell és kész.

Igaz, h senki nem tudja, h mit kell érteni, de akkor is azt kell mondani, h érteni kell, mert így majd azt hiszik, h mi értjük azt, amit más nem.

Én már csak azért se értem, mert az a szerencsétlen.még beszélni se tud.

Szal sok itt a sóder, kellően összevágott, h a sok hülye elhiggye magáról, h mekkora értelmiségi és dobálhassa "a nem érted" szlogent.

2013. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ha zenét hallgatok élvezni akarom, nem pedig iskolai elemzéseket irogatni amit mindig is rühelltem. Lehet felőlem Tibbah, Akkezdet Phiai, Animal Cannibals, Eminem, 50 cent, Justin Bieber...


Leirom, hogy én, hogy értelmezem a verset és kihúzza, mert nem az ami a nagykönyvbe van. Fúj. :D

2013. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!