Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a törökökről?

Mit gondoltok a törökökről?

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak Németországban találkozok velük, amikor épp ott tartózkodok, de nincs bajom velük. Szerintem általában barátságos, jó kedélyű emberek és szeretem az ételeiket. Azért írtam, hogy általában, mert köztük is van mogorvább, viccelődős, tanultabb, kevésbé tanultabb. Épp úgy mint a magyarok között, németek között, szóval olyanok, mint bármelyik más nép. Ha általánosítást vársz, az nem fog menni részemről, mert mi magyarok sem szeretjük a sztereotípiát.
2013. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
3. voltam. Még annyit hozzátennék, hogy sokkal összetartóbb nép, mint pl. a magyar. Nem véletlenül tudnak ennyien kijutni és állást találni, üzletet nyitni Németországban. Ők segítik és egyengetik egymásnak az útjukat, míg nálunk az van, hogy inkább belerúgnak, keresztbe tesznek egymásnak. Más kérdés, hogy ennek a németek nem feltétlenül örülnek :-) Ne érts félre, nem fényezni akarom őket, de az összetartásról tényleg vehetnénk példát.
2013. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen téren.
2013. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami nyócvaníkús má megin nem értette a viccet. Nem baj, én ezen is tudok röhögni! :-DDD
2013. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sok német úgy tekint rájuk mint ahogy a magyarok a cigányokra tekintenek.
2013. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom Szulejmán miatt kérded, igaz?
2013. dec. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem a Szulejmán miatt!!!

2013. dec. 6. 12:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt kell mondjam, igaz a mondás róluk. Egyszer én is fogtam egyet, kétszer is átvizsgáltam, tényleg nem ereszt sehol.
2014. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!