Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem fogadott hívásod van,...

Ha nem fogadott hívásod van, visszahívod az illetőt, miután láttad a hívást? Mitől függ?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 17:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
még annyit hogy én is úgy vagyok vele, hogy ha pl valakivel találkozni akarok és az idejéről kérdezni, ha visszahív én kinyomom és én hívom vissza, eleve mert én akarom invitálni valamire
2013. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ki keresett. Ismeretlen számokat nem szokásom visszahívni, max ha nagyon ráérek. Akikkel egy csepp kedvem/energiám/bátorságom sincs beszélni, őket sem hívom vissza, úgy döntök, "majd máskor, ha lesz". A többieket vissza szoktam csörgetni.
2013. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem a számot, akkor megnézem neten a t-mobile / voda / telenor tudakozóban hogy kié a szám, ha munkáltató hív akkor mindig ki szokott íródni a cégnév. Őket visszahívom. De akinél nem ad ki semmit azt nem hívom vissza, mert pl ilyen közvélemény-kutatókat nem akarok visszahívni:D
2013. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha későn veszem észre nem mindig szoktam visszahívni, csak ha tudom, hogy van valami fontos, amit meg kell beszélnünk. Akkor sem hívom vissza, ha találkozunk és már majdnem ott vagyok.
2013. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"HA már nem veszem fel a telefont valamilyen okból, szerintem ennyi kijár a hívónak."


Szerintem egyáltalán nem jár ki. Nem azért vettem és tartom fenn a mobilomat, hogy másoknak jó legyen, hanem hogy a saját életemet megkönnyítsem vele, és ehhez teljesen természetes módon hozzá tartozik az is, hogy ha nekem úgy jobb, akkor nem veszem fel, sőt, kikapcsolva tartom, meg az is, hogy nem mások (főleg idegenek, ismeretlen telefonszámról telefonálók) fogják eldönteni, hogy én mikor mennyi pénzt költsek telefonálásra - tehát csak azért, mert valaki felhívott, nem hívom vissza.


Ha céges mobil lenne, az más eset lenne, akkor a munkáltató, aki állta és állja a vele járó beszerzési és fenntartási költségeket joggal várhatná el, hogy elérhető legyek rajta munkaügyben, és hogy visszahívjam őt, illetve ügyfeleket - de akkor is csak munkaidőben (illetve kötetlen munkaidő esetén is valamiféle szabályozás mellett: azt nem várhatná el akkor sem senki, hogy az ő kedvükért bármikor azonnal szolgálatba helyezzem magam, nem vagyok se rendőr, se tűzoltó, se semmi hasonló) - és a nem a munkámmal kapcsolatos számokat akkor sem hívnám vissza, mert úgy gondolnám fairnek, ha a saját munkáltatóm pénzét nem költeném arra, hogy valami ügynököcskék vagy közvéleménykutató cégek járjanak jól.

2018. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Miért nem hívjátok vissza őket? Nyilván nem véletlenül kerestek."


Nyilván azért kerestek, hogy a saját életüket megkönnyítsék a hívással, nem az én érdekemben, mert ha nekem akarnának jót tenni, az ott kezdődne, hogy nem hívnának, hanem emilt küldenének. De ha azt se tudom, hogy kinek az életéről van szó, a sajátomat fogom előtérbe helyezni, vagyis nem ismeretlenek hívogatásával fogom tölteni az időmet, hanem bármi mással.

2018. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!