Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem fogadott hívásod van,...

Ha nem fogadott hívásod van, visszahívod az illetőt, miután láttad a hívást? Mitől függ?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki hívott. A barátaim és rokonaim visszahívom.
2013. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

attól, hogy van e egységem. mert ha nem is ismerem a számot, lehet pont egy munkáltató volt..

ha ismerem a számot, akkor meg tényleg attól függ ki hívott

2013. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan ember hívott akiről pontosan tudom hogy ki akkor visszahívom főleg ha munkatárs vagy közeli családtag. De ha csak egy sima telefonszám van akkor nem, maximum ha várok valahonnan egy hívást mondjuk egy másik munkahelyről mert újat keresek de megvan a jelenlegi is, akkor ha tudom hogy valószínű hogy onnan hívtak akkor visszahívom.
2013. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Visszahívom. Nincs olyan ismerősöm, akivel ne szeretnék beszélni. Ha pedig nem ismerem a számot, akkor azért, mert biztos munka ügyben hívtak.

Én is azt szeretem, ha visszahívnak, ha nem veszik fel, mert én nem tudom, hogy mikor ér már rá az illető, és nem szeretek sokszor hívogatni valakit, mert az is idegesítő, ha valakitől már 4-5 nem fogadott hívásod van.

2013. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én vissza szoktam hívni. HA már nem veszem fel a telefont valamilyen okból, szerintem ennyi kijár a hívónak.
2013. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kozeli baratokat meg csaladtagokat visszahivok de amugy nem szoktam senkit, ha fontos majd hivnak ujra:)
2013. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
csak a közeli rokonokat, ismerősöket
2013. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Visszakérdezhetek?

Miért nem hívjátok vissza őket? Nyilván nem véletlenül kerestek.

2013. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig mindenkit visszahívok. És ellentétben a legtöbb válaszolókkal, szerintem pont a nem ismert számokat fontos visszahívni. Hiszen a többiről tudod, hogy ki. Én mindig arra gondolok, hogy bárki lehet, akár egy kórházból is hívhatnak, hogy valami történt egy családtagommal. És akkor ne tudjak róla, mert én nem vagyok hajlandó visszahívni ismeretlen számokat?
2013. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én azért nem hívom vissza(ha a nem visszahívandó kategoriámba tartozik) mert vagy nagyon is tudom jól, hogy mit akar és hagyjon már, vagy akármit akar, nem akarok vele kontaktolni, vagy ha nem ismerem általában annak, aki akar valamit annak illik felkeresni a másikat, nem nekem loholni valaki után, hogy kölcsön kell, adjak? vagy ilyesmi
2013. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!