Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nem adtak pénzt a dokinak...

Akik nem adtak pénzt a dokinak szülésnél, nem volt fogadott doki, azokkal hogy bántak a szülésnél? Mint emberrel, vagy mint egy darab hússal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%

Ha nem fizetsz és nincs dokid,akkor semmibe sem vesznek.

Tojnak rád!Ugyhogy inkább fizess!

2013. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Velem nagyon aranyos volt mindenki.

14 órás vajúdásom volt, éjjel mentünk be, 3 garnitúra orvos látott, mert műszakváltás volt. Mindenki kedves volt. Utána is mosolygósak voltak vizitnél, a szülésznő a folyosón odajött a babát megnézni.

Pedig 1 fillért nem adtam.


(Uzsoki kórház)

2013. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon kedves volt velem mindenki, gátvédelemmel szültem, a szülésnő maximálisan segítőkész volt.

Eszembe se jutott pénzt adni senkinek.

Miskolcon szültem a Semmelweisben.


Sajnálom, hogy az 1. válaszolónak rossz tapasztalata van, de nem ez az általános szerencsére.

2013. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk az, hogy adsz vagy sem az csak utolag tudja meg az orvos, szóval ha kutyául bánik veled az nem a pénz hiánya miatt van.
2013. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Én túlhordással miatt 11 napig voltam összesen kórházban. Soha senkinek nem adtam semmit. Csak udvarias voltam, mosolyogtam, de bátran kérdezgettem is. Egy rossz szót nem kaptam. Még célzást sem. Volt persze hogy egy nővér türelmetlenebb volt, de ember ő is, következő alkalommal normális volt ő is. Szóval felesleges ezért pénzt kiadni.
2013. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
De bizony az elso valaszolo tapasztalata a gyakoribb. Nem huskent bannak veled,hanem emberkent,de tojnak rad. Ha van orvosod,akkor 3 percenkent bemegy vki es megkerdezi hogy vagy,segitsen-e vmit,stbstb. Ha nincs orvosod,akkor senki vagy:10 percenkent bemennek,megnezik mizu az nstn,aztan szo nelkul tovabbalnak. Szultem orvossal is, nelkule is,tudom mi a kulonbseg. Ja es ha nincs orvosod,akkor a szuleszedet a szuloagyon fogod eloszor megpillantani a labad kozott. Ha fiatal es nincs kialakult betegkore,akkor krdves,nyajas,szepen bemutatkozik es onnantol mar torodik veled,meg masnap is bemegy meglatogatni,mert teny,ami teny:szarul keres. Azert kedveskedik,hogy onnantol hozza jarj. Viszont az ugyeletes szulesznok nem torodnek veled,ha nincs fogadott orvosod... Ez a debreceni Klinikan tapasztalt eset. Sajnos ilyen is van...
2013. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem volt fogadott dokim, ügyeletes orvosnál szültem most szeptemberben és kellemesen csalódtam a dokiban mert nekem nagyon aranyos volt szóval én jó dokit fogtam ki :)
2013. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ucsó voltam én is az uzsoki kórházban szültem :)
2013. nov. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy a debrecenire ment a negatív vélemény. Én is biztos ott fogok (még nem vagyok terhes csak érdeklődtem).

Sajnos én voltam a Kenézybe (Debrecen) protekcióval, de még úgyis szartak rám. Ezért belegondoltam hogy úgy minden nélkül mit fogok majd kapni ha esetleg nem lesz 50-100 ezer ftom csak a szülésre, meg durván havi 10es vizsgálatra???

2013. nov. 2. 21:49
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Mint emberrel. :)

Nagyon kedvesek, segítőkészek voltak, mind az orvos, mind a szülésznő, szülés után is bejöttek a szobámba.

2013. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!