Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nem adtak pénzt a dokinak...

Akik nem adtak pénzt a dokinak szülésnél, nem volt fogadott doki, azokkal hogy bántak a szülésnél? Mint emberrel, vagy mint egy darab hússal?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
En vagyok a debreceni. En az elso fiamnal ugy oldottam meg a penz dolgat,hogy a korzeti ejk-s orvosomat kertem fel a szulesre. Igy neki terhesseg alatt nem kellett fizetni,csak egy maganrendelos konzultacion voltam nala,ahol megbeszeltunk olyan dolgokat,mnt szuletese utan tegye a hasamra a gyereket,csaszart cdak akkor alkalmazzon,ha a pici egeszsege ezt kivanja,hogy a ferjem csak a vajudason lesz bent,a kitolasra kimegy es hasonlok. Plusz csinalt egy uh-t. Igy kert 5000Ftot. A szulesert adtam meg 50000Ftot. Igy viszonylag olcson megusztam. A masodik terhessegemnel is ot kettem fel,de hamarabb szultem,nyaralni volt. Igy tortent a fenti negativ eset...
2013. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

DB klinika.Fogadott szülésznő ügyeletes orvos. Minden rendben volt ,több orvossal volt dolgom mert bent feküdtem pár hetet szülés előtt.

A csecsemős nővérek semmire való , rosszindulatú banda ,de azokon a pénz sem segít....

Én azt tapasztaltam hogy ugyan szar volt bent feküdni de aki bejárt az is ott volt 6-8 órát minden másnap majd minden nap ,állt a folyosón .akinek nem volt dokija kevesebbet, akinek volt ki kellet várnia a sajátját,ha műtött ha vizitelt akkor is. Én pihiztem feküdtem a sok szerencsétlen bejárós pocakos meg kint nyomorgott...

Ja és szülésnél sem nyúlt hozzájuk más csak a fogadott orvos , volt aki 12 órát várt rá sem néztek,mert fogadott orvosa volt...

Én nem hiszek a pénzes rendszerben

szülésznőt is azért választottam hogy jobban kiigazodjak ,első gyerek, és jó szobát kapjak,megérte ;)

2013. nov. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ezeken a válaszokon mi a lepontozandó? Mindenkinek van tapasztalata. Most akkor meghazudtoljátok egymást, vagy mi?
2013. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem volt fogadott dokim/szülésznőm, viszont a szülésznő nagyon-nagyon kedves volt, a doki egy bunkó parast volt. Mikor bevittek a szülőszobára akkor megnézett, majd mondta a szülésznőnek az ajtó előtt (hallottam), hogy felmegy aludni, majd telefonáljon neki, hogy akció van. Mikor jöttek a tolófájdalmak kb. 10x telefonált a szülésznő, mire fel bírta kelteni. Nagy mérgesen lejött, rátehénkedett a hasamra és így kinyomta a babát, majd összevarrt és ennyi. Utána nem is láttam többet. Nem is kapott egy ft-ot sem, pedig oda volt készítve a pénz a dokinak + a szülésznőnek is. Ő megkapta, de a doki nem érdemelte meg.
2013. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Első! Nagyon undok vagy! Anszolut nem így van, kedves kérdező! Az orvosoknak kötelességük minden szülésre odafigyelni! Nekem sem volt fogadott dokim, mégis nagyon figyelmes volt velem ő is meg a szülésznő is! A 6 hetes kontrollon adtam egy kis hálapénzt!
2013. nov. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
utolsó, te honnan tudod, hogy az elsővel hogy viselkedtek??? Miért hazudtolod meg?? Olvastam itt már olyat, hogy közölték az anyukával, hogy "Na, ez meg ideszarik az orrunk alá", mert kitolás közben nem csak a baba jött... hát nem tudom, ez neked mennyire lenne pozitív!
2013. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia. Kétszer szültem a Kenézyben, az elsőnél volt fogadott dokim, szülésznőm nem. Az orvos eléggé bunkó volt, így a végén csak húszezer forintot kapott. A szülésznő nagyon kedves volt. A második gyerekemmel heteken át bent feküdtem, na az osztályon lévő nővérek borzalmasak. Nem fogadtam sem orvost, sem szülésznőt, és nagyon jól tettem. Egy nagyon aranyos orvost fogtam ki, Dr. Korláth Zalán a neve, nagyon emberséges volt, és szülésznőm is. Én nem bántam meg, hogy ügyeletesnél szültem. Egyébként míg bent feküdtem mindig a szülészetre jártunk NST-re, így szinte minden szülésznőt megismertem, szerintem mindegyik aranyos volt.
2013. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!