Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy derítsem ki, hogy a...

Hogy derítsem ki, hogy a csajom a pénzemre utazik, vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne költs rá sok pénzt. Nem kell drága helyekre vinni és nem kell drága ajándékokat, vagy akármiket venni neki. Sőt, ha még nem is ismered alaposan, akkor a lehető legkevesebbet próbáld meg rá költeni, ha felhozza a dolgot, akkor egyértelmű, meg ha mindenhol csak meg akarja hívatni magát, még csak fel sem ajánlja, hogy fizeti a részét, és az ehhez hasonló dolgokból lehet rájönni, de szerintem úgyis észre fogod venni.
2013. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
olyan programot keress,ahova nem kell pénz.ha van autód,akkor helyette inkább sétáljatok.és ne vegyél neki semmit max 1-2 db csokit.az arckifejezéséből,hangsúlyából észre fogod venni ha valami nem tetszik neki
2013. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy valószínű el fogod veszíteni a munkádat. Szerintem erre biztosan lépnie kell, ha csak egy lehúzós r.....nc.
2013. okt. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem erre van egy elméletem:


Elmentek egy étterembe. (akár gyorsétterembe)

Ha amikor veled van, drágább ételt választ mintha egyedül lenne, akkor valószínűleg a pénzed kell neki.

Ha nem tudod hogy amúgy mit szokott enni, csak figyeld azt, hogy hozzád képest mit választ. Ha látványosan nem figyel az árra, esetleg jóval többért eszik mint te, akkor is gáz van.


Én lány vagyok, eléggé fóbiám van az ilyenektől. Viszont sajnos ismerek lányokat, akik kihasználják a pasikat, rendszeresen mondanak ilyeneket:

"csak azért is a legdrágább kajákat fogom választani, és annyit eszek amennyi belémfér"

vagy "most kiderítem mennyi pénze van, elvitetem magam mindenhova, és a legdrágábbakat rendelem"

2013. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

sehogy. mind arra utazik...

esetleg ha lenyeli az orálsex végén akkor igaz szerelem....

2013. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn nő vagyok ès csak olyan palijaim voltak/ vannak akiknek a pènzem (is) kell. Több trükk is eszembe jutott.Pl talalkozz vele ès mondd azt, hogy otthon felejtetted/ elloptàk a pènztàrcàd a bankkartyàddal együtt utàna figyeld a hozzààllàsàt. Vagy konkrètan kèrdezd meg tőle! Utolsò baràtomnàl pl. hirtelen ràkèrdeztem ,hogy " te csak leveszel engem?" -vagy valami hasonlòt. Sajnàlatot làttam a szemèben ( mondjuk azòta se jöttem rà mièrt, nem èrtek a lovakhoz).
2019. febr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!