Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha ránézek egy szellemileg nem százas emberre ( nem tudok szebb kifejezést, bocsi) olyan melegség tölt el és látom rajta hogy kedves, azt érzem hogy értelmesebb mint a mai emberek nagy része tisztelet a kivételnek
2013. szept. 22. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Mert pozitív előítéleteid vannak... és még egyik sem akart összekarmolni üvöltve, hogy ne érj hozzá, mert csak meg akarod lopni.
2013. szept. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sándorjános ***** válasza:
Azért ez nem feltétln így van tisztelt előző. Éngem speciel mindig is vonzottak az ilyen emberek, vagy én vonztam őket valamilyen aurával, ami körbelebeg, az biztos, hogy minden évben megismertem egy-egy csodabogarat. Nekik is vannak céljaik, csak valamilyen korlátozottság, vagy negatív behatás során elindultak egy lavinaként az átlag ember alá, és a kis problémából egyre nagyobb lett, ahogy a lavina is hatalmasra dagad a hegy lábáig elérve. Na ezt az űrt próbálják legyőzni, de nagyon nehéz egy olyan szinvonalba jutni, amit felfogni sem tudsz (hiszen, ha fel tudod fogni, miért, és hogyan viselkedik egy normális ember, akkor már a legjobb úton jársz, hogy te is az legyél).
2013. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert sokkal kedvesebb, kozvetlenebb baratsagosabb tud lenni, mint az emberek tobbsege.
2013. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!