Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Okkal érzem hogy le vagyok...

Okkal érzem hogy le vagyok maradva?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és eddig még semmit sem értem el. Amit fel bírok mutatni az csak annyi hogy egy jó középsuliba vettek fel és beszélek angolul. Persze folyamatosan küzdök hogy jobb legyek és elérjem a céljaimat, de néha rám jön hogy egy senki vagyok. Hogy semmit sem értem még el az életben. Szerintetek jogos ez az érzés? Tényleg le vagyok maradva?
2013. aug. 29. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem picit több infó nem ártana.

Amúgy attól függ.


Az,hogy felvettek egy jó középsuliba,az csak jó lehet.Mert bizonyára jók voltak a jegyeid,jó felvételit írtál.

Már ez i valami!

(Gondolom hogy nem protekcióval vettek fel)


Írtad,hogy beszélsz angolul,akkor hajts rá,és csinálj mondjuk egy középfokú nyelvvizsgát.Az is nagyon nagy sikerélmény lenne biztos.

(Feltételezem,hogy nem felsőfokút akarnál egyből,ezért írtam középfokot)

2013. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy így kellene érezned. Én 7 évvel vagyok idősebb, és sajnos nem sokkal többet tudok neked felmutatni..
2013. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

B+ mit akarsz még 15 évesen elérni, olimpiai arany, diploma, Nobel-díj???

15 évesként elég eredmény az, hogy egy jó középiskolában tanulhatsz és van egy nyelv, amit jól beszélsz.

De ha mégis szeretnél többet, akkor nyelvvizsgázz le minél hamarabb angolból és csinálj még egy másikat is, mielőtt végzel a gimivel és el is járhatsz tanulmányi versenyekre, ártani nem fog.

2013. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15 évesek 80-90% a kb ennyit tud felmutatni vagy még ennyit sem, mert nem beszélnek más nyelven... Persze ez is viszonyítási kérdés, mert ha kivételesen zseni emberekhez hasonlítod magadat eléggé le vagy maradva, de ha a többi normális emberhez akkor nem...
2013. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alaque ***** válasza:
Tizenöt évesen mi mást akarsz? Nem elég a jó suli? Csajozz be, lassan kifejlett biológiai példány leszel. Sportolj vagy zenélj! Egyből nem fogod "senkinek" érezni magad.
2013. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Néha én is így érzek, habár én a magyaron kívül még két nyelvet tudok rendesen.:) A nyelvvizsgát én is ajánlom, én is le szeretném tenni.:)
2013. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó:Te milyen nyelveken tudsz,milyen szinten? :)

Bocsi az off-ért,csak érdekel :)


Kérdezőnek még annyit üzenek,hogy a gimiben biztos lesz lehetősége bizonyítani.Versenyekre is mehetsz,nyelv vizsgázhatsz.Nem vagy lemaradva :)

2013. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi okod arra, hogy így érezz. Eddig elértél mindent, amit egy átlagember ennyi idősen elérhet. Miért érzed azt, hogy le vagy maradva? Nem vagy lemaradva egyáltalán.
2013. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ilyenre okod.

akkor lenne talán okod kételkedni magadban ha a szüleid 400 as iq-val rendelkeznek és rengeteg sportban világelsők.

ha ez nem áll fent és nem szereztél eddig pármiliárd dollárt vagy nem találtad fel a rák ellenszerét szerintem az sem baj.

2013. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!