Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzem magam jól ha...

Miért nem érzem magam jól ha huzamosabb ideig emberek között vagyok?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok otthon akkor minden rendben de, ha ki megyek a városba akkor mindig szorongást érzek. Tudom van ilyen betegség de, nem félelmet érzek hanem csak nem bírok elviselni ennyi embert a közelemben.
2013. aug. 24. 14:10
 1/4 anonim válasza:
Introvertált vagy, valószínű azért. Minden embernek más a társaságigénye, tehát lehet, hogy neked elég kevesebb idő emberek között. Vagy lehet, hogy tömegfóbiád van. Ha nagyon elhatalmasodik rajtad, akkor azért érdemes szakembert megkeresni.
2013. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan érzés mintha mindenki engem nézne. Ha baráti vagy ismerős körben vagyok akkor viszont nem.
2013. aug. 24. 14:19
 3/4 anonim válasza:
Első vagyok, amúgy velem is ez van. Lehet, hogy tényleg néznek, de lehet, hogy csak attól félsz, hogy megítélnek. Sajnos ezt csak úgy küzdheted le, ha minél többet emberek között vagy és idővel valamennyire meg lehet szokni.
2013. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez Szociális fóbia lehet.
2013. aug. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!