Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen nagy pozitív változásna...

Milyen nagy pozitív változásnak örülnél a legjobban az életedben?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 01:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És a pénz mire kellene nektek egyébként? Hiszen úgysem éhezik senki.
2013. dec. 8. 22:00
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ. Nekünk most választani kell. Karácsony mindennel együtt. Főzés, sütés, apró ajándékok, vagy tüzelő amivel melegszünk. Nem rég választani kellett, hogy melyik gyermekemnek vegyek először gyógyszert, mert egyszerre nem telt gyógyszerre. Pár nap eltéréssel tudtam csak megvenni. Úgy éreztem volt egy kis irónia az utólsó válaszodban. Szóval, igen is kész küzdelem az élet, és ugyan azt mondják hogy a pénz nem boldogít. Az én gondjaimon igen is sokat segítene.
2013. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem feleannyi dolog miatt aggódik az ember, ha van elég pénze... Nekem pl. továbbtanuláshoz és biztos jövőhöz lenne jó, hogy ne koliba kelljen lennem, hanem tudjak normális albérletben legyek, tanulni is jobban tudnék így. Illetve jó lenne azért néha kikapcsolódásként nyaralni menni, és így a hobbimba is több pénzt tudnék ölni, amitől lehet jobban is élvezném. Nem kellene olyan sok pénz, nem is akarok milliárdos lenni, a fő dolog hogy ne kelljen miatta aggódni, meg számolgatni, hogy most mennyiből is kell kijönni és miről kell lemondani, hogy maradjon is....
2013. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát úgy értettem, hogyha ételre van bőven pénz akkor fedélre kéne még pénz, ha fedélre is van pénz, akkor mégjobb fedélre, ha mégjobb fedél is van akkor szórakozásra kéne még pénz, valahogy pénzből akármennyi van az embereknek mindig sokkal több kell. Ha lenne nagy ház, jó kocsi, akkor is még kéne pénz egy kis hajóra.
2013. dec. 9. 23:56
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

23:56: az igaz, hogy az átlagembernek az egyre nagyobb jólétre kellene pénz, majd a luxusra, de nekem például nem.

Nekem arra kellene, hogy jövőbemutató dolgokat kutassak és fejlesszek ki, amelyek jelenleg még nincsenek, de a műszaki fejlődést, az általános egészséget és a környezetvédelmet előremozdítják, és fenntartható irányba terelik az emberek szemléletét. Például új energiaforrások, energiatárolás, járművek, stb.

2013. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, félre értettük egymást ??? Én és a családom minden napos küzdelmeimről írtam neked. 3 gyerek mellett, nem hiszem, hogy kis hajóról álmodoznék. Tüzelőről, mindennapi ételről, hogy ennél lejjebb ne csúszunk, erről viszont álmodozom. Még soha nem voltunk együtt nyaralni. Pedig a legnagyobb fiam 21 éves. A nászutunk, anyukámhoz elmentünk Pestre. Vidámparkot, állatkertet és a pesti nevezetességeket mutattam meg a férjemnek. Az alatt az 1 hét alatt. És csak azért 1 hét mert meghalt a mamám, és utána már temetés, gyászolás következett. És még sorolhatnám. De nem untatlak titeket, könyvet lehetne írni, mi mindent átvészeltünk, és még nincs vége. Folyamatosan ezt tesszük. Szerintem nem nagy kérés lenne ha az ember azt kívánja, hogy kicsit most már lehetne könnyebb. Köszi hogy elmondhattam.
2013. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!