Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék pozítiv ember?

Hogyan lehetnék pozítiv ember?

Figyelt kérdés

Ha bármit csinálok mindig belegondolok hogy becsüljem meg ezeket a kis dolgokat is mert másnak még ez sincs.. de nemtudom hogy gondolkodjak még pozítivabban ha döntést kell hoznom, nem tudok döntést hozni mert annyira balszerencsés vagyok hogy mindig rossz történik velem és pesszimista ember vagyok semmibe nem látom a jót, könnyen feladok mindent.

Mit tehetnék?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. jún. 18. 15:25
 1/5 anonim válasza:
100%
mindeg amikor rosz kedved van, gondolj csokira :D
2013. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én alapból egy nagyon pozitív ember vagyok :) Ez az az a zene, amiből sokszor energiát merítettem, ha szükségem volt rá. Az előadó sok embernek nem szimpatikus, lehet neked sem, én régebben hallgattam, mára már én is lemondtam róla, de ha tényleg szeretnél pozitív energiát szerezni, ajánlom, hogy adj egy esélyt nekem :) Hallgasd meg, olvasd a szöveget :) http://www.youtube.com/watch?v=7je7c-y245E
2013. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem sokat segített a reggeli jóga. Vannak 'morning rountine" pár perces jógák. Eleinte csak a videót csináltam később átalakítottam. Minden reggel néhány percig a jó dolgokra fókuszálok, amit elszeretnék aznap érni, ez általában, mivel gimis vagyok, hogy ötöst kapjak, keveset egyek és legyen jó napom. Felemelem a kezem mintha összegyűjteném az összes pozitív dolgot és a mellkasomhoz húzom. Elképzelem, hogy rózsaszín vattacukorfelhőket lélegzek be, míg csúnya folyós masszát ki. Elég bután hangzik, de beválik.
2013. jún. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen tényleg, megpróbálom őket.:D

amikor kiírtam a választ azt gondoltam hogy egy csomó értelmetlen válasz érkezik majd de hát nem így lett:)

2013. jún. 22. 01:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült változnod valamennyit?
2014. máj. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!