Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speed használók! Tudnátok...

Speed használók! Tudnátok nekem mesélni arról, hogy mit éltetek át közben, és hogy milyen veszélyei lehetnek? Illetve, hogy beledögölhet-e az ember?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag: nyugodt leszel tőle, udvarias és pörögsz. amikor lejössz róla ébren álmodsz. vannak veszélyei a túlfogyasztásnak ritkán, de vezethet halálhoz is, ha a körülmények nem stimmelnek. undorító módon rá lehet szokni, ne próbáld ki.
2013. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amikor elkezded szívni nem érzel semmit, aztán bumm beüt, de annyira hogy sokkal felszabadultabb vagy, táncolsz, sokat beszélsz röhögsz és vidám vagy! Nagyon kívánod a folyadékot ami fontos is nem úgy mint a metamfetamin-nál ott is fontos a folyadék bevitel de kevésbé tudsz elmenni wc-re. A speed-nél megiszok fél liter vizet nem telik el kis idő és szaladsz a wc-re. heves szívverés, pulzusszám megnő, hideg kéz és láb, ritkán kéz és láb remegés, kis depresszió,szorongás, sokáig nem kívánod az étel, néha szédülés, hőingadozás!!! Ja és a legkeményebb számomra az amikor 44 órája nem aludtál semmit!! 1 grammot szívtam, egy jó darabig a közelébe sem megyek!! Miután mész le a cuccról kegyetlenül folyik az orrod és nem győzöd fújni!!! És a durva az hogy mikorra éppen elalszol kb csak 1 órára magadtól kinyílik a szemed és mintha egész este aludtál volna.. nekem ilyen érzés volt. viszont mire hazaértem nem voltam álmos, nem voltam éhes, pörögtem ezerrel, de hogy mikorra piheni ki az ember azt még magam sem tudom!!
2014. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!