Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek az ember fogai...

Mitől lehetnek az ember fogai szép fehérek?

Figyelt kérdés
Azon kívül,hogy mossa a fogát naponta 2-3szor mit lehet még tenni az érdekében,hogy szép fehérek legyenek az ember fogai?
2013. febr. 17. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:

-ne egyél/igyál színezékes dolgokat (kóla, bukor stb.)

-ne igyál szénsavasat

-kávét, feketéát mértékkel fogyassz

-egyél sok nyers zöldséget, gyümölcsöt

-fogkrém helyett/mellett natúr fogport használj

-alkalmanként használhatsz szódabikarbónát, de ne rendszeresítsd, mondjuk ha randid van vagy ilyesmi


Ezek nagyon alap dolgok, de tényleg beválnak, az agyonreklámozott fogkrémek, rágógumik nem érnek semmit.

2013. febr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És persze az egész genetika, de ezekkel azért lehet rajta javítani. Viszont ha nagyon durván sárga, akkor szerintem érdemes fehéríttetni.
2013. febr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogmosàson kivül, a cukros italokat(kòla,pepsi,nestea...) szivòszàllal issza mert tudod akkor a szivòszàlon keresztül amint beèr a szàjàba az ital lenyeli ès így semmilyen cukros ital nem èrintkezik a fogàval. De youtube-on beírod hogy: how to white my theet at home? vagy valami ilyesmit kiad ötleteket hogy mivel ès hogyan tudod fehèríteni a fogaidat! Amugy fogorvos is kitudja fehèríteni a fogakat csak dràgàn.! Remèlem segítettem! :)
2013. febr. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Remélem bevállik :)
2013. febr. 17. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!