Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a sok szerelem baromság?

Mi ez a sok szerelem baromság?

Figyelt kérdés
Jó persze egyesek részéről ez hülye kérdésnek számít. Igazából ez régóta a fejemben van viszont épp az előbb keresgéltem idézeteket hogy kivételesen más gondolataiban is keressem magam. És akármit beírok a keresőbe csak a szerelem meg a szeretet jön elő beírtam hogy halál és még akkor is... Ha rákeresek hogy önmegvalósítás vagy saját valóság akkor jó ha kiad egyet. Mi a fenéért van az hogy manapság már a 9 évesek is azzal törődnek hogy jaj szerelem szex itt GYIK-en is az a legnagyobb téma hogy 14 vagyok de hogy feküdjek le a pasimmal? Miért nem akar senki megtanulni "gondolkodni"? Miért akar mindenki hasonlítani olyan emberekre akiknek 14 évesen a szex a minden? Nem akarnak olyan "emberek" is előbukkanni akik azon gondolkodnak hogy mi van körülöttük vagy hogy hogy valósítsák meg magukat vagy az álmaikat? Esetleg hogy saját magukat nyújtsák saját valóságukkal és megosszák saját gondolataikat? Már mindenki más gondolataiban él és tanulja az ilyen baromságokat? Senki nincs aki "különcnek" számítana? (Utólag nézve számomra is hülyeség hogy ezt leírtam hirtelen felindulás volt xD)
2013. szept. 6. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:

az önmegvalósító embereket ritkán érdekli az,hogy megosszák nagy nyilvánosság előtt a gondolataikat,mert valójában sz-arnak mások véleményére,jóváhagyásárára és ítéletére.

és alapból a tetteken van a hangsúly,az ítél meg mindenkit,nem a semmire sem való gondolatai.

2013. szept. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül is nem semmire való gondolatok.. gondolatok nélkül ritkán vannak tettek. Nekem pedig pont az az önmegvalósításom hogy a saját gondolataimat másokkal is megosszam érdekelnek mások a véleményeik minden. Számomra nem az az önmegvalósítás hogy senkit nem veszek figyelembe aki körülöttem van és keresztül megyek rajtuk ha kell.. Igazából most halandzsázok össze vissza mert már fáradt is vagyok de valamennyi lényeg kivehető belőle.
2013. szept. 6. 02:22
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

igen.

annyi minden estre kivehető,hogy produktum,tettek nélkül szeretnél elérni valamit.

szóval lehetnél akár sikeres celeb is.

állítólag év végén lesz való világ megint,nevezz be és akkor megúszod a melót,de lesz hírnév,meg odafigyelnek a hagymázas senkit nem érdekló és senkit nem befolyásoló téveszmédre.

2013. szept. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!