Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vonzónak talál a párom, ha be...

Vonzónak talál a párom, ha be van kötve a derekam/vesém?

Figyelt kérdés

Egy hete fáj a vesém. Nem újkeletű a dolog, sajnos többször volt már vesekövem, így volt már erős fájdalmam is, de amióta a párommal vagyok hála az égnek még nem volt. Most viszont újra fáj. Régebbi tapasztalatból kiindulva most is alkalmazom a derékmelegítős módszert, szinte éjjel-nappal jó melegen bekötöm egy pléddel, így sokkal elviselhetőbb. A párom nem teszi szóvá, sőt mondja, hogy tedd fel rá a melegítőt, de vajon nem taszítja vissza? Mit gondolhat? Kicsit szégyellem, mert egyáltalán nem vagyok így nőies, pedig eddig mindig odafigyeltem, hogy vonzónak találjon.

Köszönöm a válaszokat!

23/L



2013. aug. 21. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb az egészséged és ha zavarná is ne foglalkozz vele, mert a vesével nem igen szabad játszadozni emiatt, bár szerintem ezt te tudod a legjobban.
2013. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


=)

2013. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Van pamut vesemelegítőm is, hasonló, mint amit linkeltél, van gyapjú is, viszont amikor ilyen fájdalmam van legjobban nekem mégis a thermo pléd vált be. Nagyon jól tartja a meleget, csak nem a legszebb látvány.

Jó dolog egyébként a vesemelegítő. Van, hogy éjszakánként is felteszem, ha egy kicsit is érzem, hogy fázik a derekam. Ebből a szempontból "gyakorlott" már a párom a bebugyolált derékkal kapcsolatban, de ez a plédes verziót még nem tapasztalta ilyen hosszú ideig. És igazad van kedves 1. hozzászóló az egészségem a legfontosabb, ezért is kötöm be, még ha kicsit kellemetlenül is érzem magam miatta. Ha nem látja rajtam, akkor ő kérdezi, hogy hol a melegítő, miért nem teszed fel? De nem tudom, hogy udvariasságból teszi-e vagy tényleg nem zavarja, hogy mindig úgy lát.

2013. aug. 21. 16:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is bajok vannak a vesémmel,nekem is csak a jó melegen tartás vált be,pár éve kaptam is pármtól egy elektromosat,nagyon jó,nem hűlik ki.(elektromos ágymelegitőt is kaptam,igy nem fázok fel,ha még nincs fűtés de már hideg van)

Ne agyalj ilyenen,hogy vonzónak talál vagy sem.Ha páromból indulok ki,neki ilyenkor az a legfontosabb,hogy elmúljon a fájdalmam.


(páromnak időnként súlyos allergiás kiütései vannak,olyankor kenegetem egy fehér krémmel,olyan mint a babáknak a popsikenőcs,ő se nyújt szép látványt,de ettől ugyanugy szeretjük egymást)


Vedd forditva: ha párod veséje fájna,és neki lenne takarva folyton,akkor kevésbé találnád vonzónak,kevésbé szeretnéd? Ugye hogy nem?

2013. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is a választ!

Természetesen fordított esetben én nem találnám őt kevésbé vonzónak ettől, és tudom, hogy neki is az a legfontosabb, hogy ne fájjon, mégis foglalkoztat a kérdés.

Lehet, hogy nem kellene ezen gondolkoznom, hiszen mindig mondja, hogy így is ugyan olyan büszke rám és ha ettől jobb a vesémnek, akkor természetes, hogy ezt kell tenni.

Ahogy írtam is, én gyakran felteszem éjszaka is a melegítőmet, ha úgy érzem, hogy szükség van rá és emiatt még soha nem éreztem kellemetlenül magam előtte, de most már több, mint egy hete szinte megszakítás nélkül be vagyok bugyolálva (és ki tudja meddig még?!) félek, hogy "megunja".

2013. aug. 22. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha megunja,akkor inkább most unja meg,kevesebb időt vesztegetsz el rá.


De nem úgy tűnik a leírásból,inkább aggódik és gondoskodik,és örülj ennek.

Majd lesz jobb,és akkor láthat ismét szexi rucikban.

Nyugi,normális pasik tudják,hogy mi nők is betegek vagyunk időnként,és nem talpig sminkben ébredünk kiskosztümben.


Ha lesz gyereketek,akkor hidd el,első pár hétben fog ennél lelakottabb állapotban látni.Vagy fosós-hányós vírusnál.

2013. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszönöm szépen! :)


Van esetleg valami más bevált praktikád a melegítésen kívül? Szívesen kipróbálok bármit, ami használhat, vagy fogadok tanácsokat, hogy mire figyeljek jobban oda ilyenkor.

Neked mióta van gondod a veséddel? És milyen gyakran jön elő? Nekem általában a hűvösebb időben szokott több panaszom lenni, nem is értem ezt a mostanit, hiszen nyár van.

2013. aug. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!