Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a pesszimistákról?

Mit gondoltok a pesszimistákról?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert én is az vagyok.(nyilván)

2013. aug. 28. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Az optimista a fényt látja az alagút végén. A pesszimista a sötétséget. A realista a közeledő vonatot. A mozdonyvezető meg a három hülyét a síneken...
2013. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
Jól értesült optimisták...
2013. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak nyerhetnek,mert ha nincs igazuk,nekik akkor is jó.
2013. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. az igaz és még csalódni sem tudnak mert a legrosszabbra számítanak :D
2013. aug. 28. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb optimistának lenni, mert fontosak a pozitív gondolatok a pozitív eredmények eléréséhez. Aki pesszimista nem tudom, miként tud elérni bármit is.
2013. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Őszintén?! Én azt vettem észre, hogy a pesszimistákat kerülik az emberek, én is. Nem jó folyton rosszat hallani, sokkal kellemesebb ha egy realista vagy egy optimista mellett vagy.
2013. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha van köze a realizmushoz is és inkább a sötétebb dolgokban (politika) vagy pesszimista az annyira nem lehet gond.

ha mindenben pesszimista vagy és semmiben sem vagy legalább realista ha nem is optimista az már gond lehet.

2013. aug. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!