Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nem rég volt gólyatáborunk (egyetem). Összesen 3 napos volt. Először röviden megemlítem, hogy szeretek szórakozni, társaságba járni, inni stb., de ezeket a saját megszokott társaságomban, mert nehezen oldódok fel egy teljesen idegen környezetben. Nem vagyok partiarc, de visszahúzódó sem. Amúgy fiú vagyok. Szóval el akartam menni a gólyatáborba, hogy megismerjek legalább pár embert, ne legyek véletlenül se az a srác, akit még senki se látott, és hogy a koliban is könnyebben menjen későbbiekben a beilleszkedés.

Összesen 2 napot voltam a táborban 3 helyett. Az első 2 jó volt, elszórakoztunk. Este pedig buliztunk és ittunk. Utóbbi dologtól nagyon el is fáradtam, főleg az egész napos programok után. A csoportvezetőink is nagyon ki voltak, hangjuk se volt. A programok annyira nem voltak rosszak, de nem is az igaziak. Az utolsó esti nagy bulira meg már egyáltalán nem lett volna energiám se agyilag, se fizikailag, se szellemileg. 2 emberrel sikerült mindössze jóba jönnöm. A többiek semlegesek sajnos, pedig jó fejek voltak, bírtam őket, de mégis nehezen tudtam hozzájuk szólni. Utálom ezt magamban... Akik kérdeztél, hogy miért megyek, azoknak mondtam egy jó kifogást, hogy ne nézzenek le véletlenül se miatta.


Szóval szerintetek nem gáz, hogy előbb leléptem a gólyatáborból, mert már fáradt voltam és unatkoztam?



2013. aug. 27. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, ha meg senki nem tud róla, mi a kérdés. Oké, ki akartad önteni a lelkedet, értem én. Már megjegyeztek maguknak, elmentél, ott voltál, senkit nem fog érdekelni, hogy leléptél, főleg, hogy alig ismernek.
2013. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első kommentelővel kell egyet értenem. Az én nővérem is előbb lelépett és ugyan úgy jól elvolt szóval ennyi.
2013. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!