Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, 12 éves lány. És ilyen képet tesz fel magáról facebookra: csücsörít, pózol, és odaírja a kép alá: nem vagyok szép, csak egy átlag lány...*-* :) -Körülbelül ennyi... És pár "páwa" gyerek odaírja hogy: "de céép vaagy*-*" -.- Ti mit gondoltok erről?
2013. júl. 30. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
azt gondolom erről, hogy talán unatkozhat, direkt irkál olyanokat a kép alá, hogy megsajnálják és támogassák, mintha úgy érezné hogy vele nem törődnek..szeretethiány szagú.., szerintem semmi értelme, de ha ő ebben leli örömét.. ettől nem lesz jobb ember:)
2013. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát elég idegesítő... de manapság elég sok kis tinicsaj csinálja ezt, mivel pont arra vágynak, hogy "pár "páwa" gyerek odaírja hogy: "de céép vaagy*-*"" Önbizalom hiány. Meg azt akarja, hogy felfigyeljenek rá.
2013. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt,hogy még ha most csak ilyeneken pörög,akkor nagyon megfog ijedni,ha rájön,hogy "hoppá,pár év és elkell kezdenem önállósodni!"

Én nem csináltam ezt,mert nekem felesleges volt.Az átlagostól egy kicsit csúnyábbnak érzem magam,tudom jól,hogy a testemnek mik a hibái,ezeken változtatni sem tudnék,ha akarnék sem:például nagy az orrom,rosszak a fogaim(genetikailag)..stb.

De én ezeken már nem udok pörögni,a bíztatást sem várom és nem is várhatnám el,mert látom,hogy mi a helyzet.Azok a lányok meg figyelemhiányosak és még agyilag nem érettek.


17/L

2013. júl. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) És ez engem is már annyira idegesít...-.-" És 12 évesen már kapcsolatban van...
2013. júl. 31. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
(első vagyok) hidd el a tiniszerelmek nem tartanak sokáig.. majd egy szépet koppan és hopp, vagy feláll vagy nem:) személy szerint én nem sietem el.. minek? hisz ott az egész élet:D :)
2013. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen...:))
2013. júl. 31. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!