Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17,5 vagyok Fiú. :"D Na kezdem a kis mondandómat :)


Régen általános suliban voltak haverjaim meg minden. de volt 1 legjobb spanom csakhogy elkezdett csicskáztatni annó meg volt h fegyvert...igazit...fogott a fejemhez hogy vigyek neki a boltból kaját de ugyanúgy haverkodtam vele..meg volt aki nagyon basztatott ...de ugyanakkor meg néha elvoltunk... Na ugye elballagtam 8.ból...középsuli éles stílus váltás...megváltoztam keményebb lettem belül Most én röhögök rajtuk..nagy társasági életem van , sok haverral és éppen érettségizem hogy majd színmüv.-re menjek színésznek és go amcsi. ők meg ien kis szar lakatosok meg ienek. alig vannak haverjaik nem buliznak én meg agyba főbe....Felgma lettem.. Itt jön a két kérdésem.

1: Miattuk lettem olyan amilyen ma vagyok?

2: Bosszút állok de nem megverés meg ienek, nem ez alpári . Majd amikor én megyek a tv-ben moziban plakátokon mindenhonnan én folyok az elég hatásos nem? ;)



2013. júl. 10. 15:52
 1/8 anonim válasza:
Majd ha belelóg a kezed a bilibe és felébredsz az álomvilágodból az lesz szerintem hatásos nem? ;)
2013. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak figyelj majd 15 év múlva ;)
2013. júl. 10. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen ellszállt? Nem tudom, de biztos valami lelki oka van.
2013. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Gondolom most azt várod el hogy istenítsünk, de nagyobb sikered lesz ha ezt a történetet egy óvodában meséled el:D

Te még semmit sem tettél le az asztalra, az osztálytársam 18 éves, többször szerepelt már színházi előadásokban is és ő a legszerényebb az osztályba:) De sajnos a mai világban minél kevesebb oka van rá, annál nagyobb az arca... hová jutotunk:S

2013. júl. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Senki nem várja hogy istenits ;)

Figyelj későn jutottam el addig hogy ful komolyan vegyem mi legyek :D Én holtra leszarom hogy szerepelt... Magyarok magyarok pesszimisták...

2013. júl. 10. 16:21
 6/8 anonim válasza:
Akkor már mehetsz is külföldre:D
2013. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ők röhögnek rajtad, hogy vered magad a nagy semmire :D Majd hazajössz "amcsiból" ha éhes leszel :D
2013. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a pénzkultusz téged is elért. Szar lakatos? Szerintem emberileg sokkal értékesebbek, legalábbis a "kis mondandód" alapján elég primitív létformának tűnsz a szememben.
2013. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!