Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen természete...

Miért van ilyen természete néhány nőnek?

Figyelt kérdés
Miért viselkedik úgy egy-két nő mintha egy jéghegy lenne, nem lehet hozzá közel kerülni mert falat épít maga köré, nem nyílik meg senkinek vagy csak nagyon nagyon nehezen (se férfinek se nőnek). Ennek van valami oka?

2013. aug. 28. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem azért teszi mert olyan vicces dolog egyedül lenni. Valószínűleg átvágták már huszonöten, verték gyerekkorában, vagy csak nagyot csalódott az emberekben. És nem csak nők, de férfiak között is találsz sok ilyet.
2013. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyet tudok érteni. 35.f.
2013. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én is ilyen voltam mindig amig meg nem ismertem a jelenlegi páromat. Bár nekem nem volt olyan gondom, hogy 60-an átvertek, vagy családi gondjaim lettek volna fiatalkoromban, nem vert meg senki és nem is erőszakoltak meg. Csupán 10x átgondoltam, hogy kit érdemes annyira komolyan vennem, hogy komolyan megnyíljak neki. Sok nő ilyen. Ezzel védi magát attól, hogy csalódjon. Kis idő kell és meg fog nyílni ha bízik benned.
2013. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Egy bizonyos pontig közel engedek magamhoz bárkit, de onnan közelebb szinte senkit.


Röviden, tömören: ált.iskola utolsó évében komoly verbális terrorban volt részem nap, mint nap. Gimiben összejöttem egy sràccal (iskolán kívül ismertem meg, idősebb is nálam 4 évvel) a kapcsolatunk java rèszében vert és ordibált velem. Rá nem sokkal később, amikor kiakartam önteni a lelkenet az akkori 'legjobb' barátnőmnek, le sem ejtett magasról, egy másik barátnője fontosabb volt, mint én. Egy közeli barátom, akivel mondhatni tökéletes volt a kapcsolatom elhunyt (4 éve). 2 éve összehozott a sors keze egy rendes, aranyos, kedves sráccal, aki... 6 hónap után elmondta, hogy rákos, rá nem sokkal ő is meghalt.

Ezek a főbb történések, hogy miért vagyok 'jéghegy'. Természetesen több 'barátom' hazudott nekem, kihasznált, átvert, stb...


Remélem tudtam segíteni :)

19l

2013. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

utolsó kommentelő :

Lehet, hogy hülyén hangzik de mikor elolvastam a kommentedet komolyan bekönnyezett a szemem. Őszintén kívánom, hogy találd meg azt aki hozzád való és legyél nagyon boldog!

Sajnos sok férfinak fogalma sincs róla, hogy egy nő miért távolságtartó vagy "jéghegy". Nem látnak a dolgok mögé. Sokszor csak egy csinos, kedves, jókedvű lányt látnak, de eszükbe sem jut, hogy mi lehet a háttérben. Nekem is volt nem egy és nem két barátom aki állandóan erőszakoskodott, hogy miért nem vagyok nyitottabb, miért nem engedem be őket jobban az életembe. Sokszor ezen magam is elgondolkoztam, mert rengetegszer akartam valakit közel engedni, valahogy mégsem sikerült akarva-akaratlanul sem. Engem is vertek át, csaltak meg, sőt volt 2 olyan is aki az akkori barátnőmmel feküdt le. ( 2 különböző barátnőmmel) Ezekután persze, hogy kételkedik egy nő a férfiakban..

2013. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: De aranyos vagy :)
2013. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!