Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van-e valami titkod, amit...

Van-e valami titkod, amit elhallgatsz az emberek elől, de így névtelenül jól esne róla beszélni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 22:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sosem beszéltem senkinek se arról, hogy ált. iskolába piszkáltak, és ezért vagyok most enyhén szociális fóbiás. Apukám haláláról sem beszélek soha senkinek, nem tudok, elkezdek sírni. És arról sem, hogy néha még középsuliba is beszólongatnak.
2013. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Majdnem bíróságra kerültem 15 éves lány létemre. Nem vagyok roma!

13 éves koromban elraboltak.

2013. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Meséljétek el részletesen hogy hogy volt, miért volt, hogy alakult ki, kik milyen csapatban és mivel szekáltak, te hogy reagáltál erre, mi volt a tetőpont és mi lett a vége. Én nem holmi riporter vagyok, hogy mondatonként kérdezzek rá. Meséljétek el normális mondatokban, hogy legyen eleje, közepe és vége.
2013. aug. 25. 14:54
 24/25 Aspartia ***** válasza:
Az, hogy ha NETÁN lesz majd férjem, meg gyerekem ,a családom nem fog róla tudni. Bár mire szerintem ez bekövetkezik, kb egyik szülőm se fog élni, úgyh végülis mindegy.
2013. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
És hogy alakult ki ez a terved, meg ez a negatív képed a családodról?
2013. aug. 25. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!