Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van-e valami titkod, amit...

Van-e valami titkod, amit elhallgatsz az emberek elől, de így névtelenül jól esne róla beszélni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 22:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hát nem lehetett könnyű vele olyan hosszú ideig egy intézményben lakni, félni mikor mond neked valamit, vagy mikor bukkan fel amikor egyedül vagy, meg az érzést hogy valamit tenned kéne és hogy igazságtalan ez az egész.
2013. aug. 25. 00:25
 12/25 anonim ***** válasza:

Kérdező: amugysem tudtam volna bizonyítani a szándékát... ezért nemmondtam el senkinek.

10-es: Nekem 13 évvel idősebb barátnőm van, és igen, lány vagyok. Már 15 évesen is az idősebb nők jöttek be ;) ne add fel, lehet a családod egyszer majd megbékkél ;)

2013. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Fiatalabb lányok biztosan kaphatóbbak a leszbizésre.
2013. aug. 25. 00:35
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem a "leszbizésről" van szó. Ha neki tetszenek a nők akkor tetszenek. Nemkell skatulyázni. Ez az ő szexuális orientácioja, nem a tiéd, vagy másé :) egyébkéntmit számít ha valaki hetero vagy meleg vagy biszex? :) Emberek vagyunk :)
2013. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Na akkor hagyjuk a homoszexualitást, biszexséget, na meg a szexuális betegségeket. Mi titkotok van még, mondjuk ismeretségi körben amit nem mondtok el? Vagy életed legnagyobb inkorrektsége mi volt? Mi volt a leghülyébb dolog amit csináltál? Vagy akármi ami a szívedet nyomja.
2013. aug. 25. 00:45
 16/25 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hulyeség nos... hogy a suliban való szekálás miatt kishilyan önygilkos lettem... akkoriban a szuleim sem figyeltek rám, sokat dolgoztak, ezt megertettem, de jol esett volna azon kivul hogy milyen jegyeim vannak a suliban, egy "hogy vagy?" kérdés.
2013. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Mesélj még mivel szekáltak? Meg hogy lettél majdnem öngyilkos, mi akadályozott meg. Vagy más is mesélhet sztorikat, pl van valakinek valami nagy probléma a családjában vagy az életével? Másokat mivel szekálnak vagy szekáltak osztálytársak?
2013. aug. 25. 00:56
 18/25 anonim ***** válasza:
A szekálás még alapsuliban történt. Mindennel, bármit tettem, mondtam, nemvoltam nekik szimpatikus holott semmi roszatt nemtettem... de az emberek ilyenek... kirekesztik az oda nem illő puzzle darabot.
2013. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mára már nem számít, de régebben én is erősen szuicid hajlamú voltam. Az iskola miatt leginkább. Hogy háromszor ismételtem egy osztályt. És semmire sem tartottam magam. Azon töprengtem egész nap, hogy vessek véget az életemnek. Néha még ma is előjönnek. Senkinek se beszéltem róla, nem vettek volna komolyan.
2013. aug. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nehéz lehetett harmadszorra is a tanárok szemébe nézni. Miért kellett 3x is ismételned? Meg te szekáltál valakiket hogy kompenzálj, vagy szekáltak téged? Mondjuk elmesélhetné valaki azt az eseményt is, amikor legjobban megalázták az életében. Vagy amikor a legnagyobb igazságtalanság, legnagyobb félelem, vagy egy mostanáig titokbantartott trauma érte. :)
2013. aug. 25. 03:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!