Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz, gondolat vagy van...

Rossz, gondolat vagy van miért okolnom magam amiért nem szeretem az unokatestvéremet?

Figyelt kérdés
én szerintem nincs (de azért a ti véleményetek is kell). mert nincs még egy ilyen unokatestvér a világon. Zsarolt, és bántalmazott, mert elmesélte, hogy hogyan végezték ki a zsidókat! És kaptam tőle egy csuklószorítót és azzal zsarolt (vagy fenyegetett nem tudom, hogy mi a külömbség a kettő között) hogy ha nem "engedelmeskedek" neki akkor elveszi. Egyszerűen nem unokatestvérhez méltóan viselkedett :( Régen szerettem de most messziről kerülöm! 2 évvel idősebb és akkor 6 voltam vagyis ő 8 és most 12 vagyok és ő most 14 és még mindig haragszok rá de nem tudom, hogy örök harag vagy megbocsátsak neki? De ideges voltam miatta és még azért is átmentem hozzá, de szívem szerint nem bocsátanék meg neki.
2013. aug. 24. 17:44
 1/6 JohniDaren ***** válasza:
Nem vagy köteles szeretni senki csak azért, mert a rokonod!
2013. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem de mit gondolsz szerinted hülye dolog azért nem szeretni mert ezt tette velem amit felül írtam
2013. aug. 24. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
sokkal kissebb dolgokért ölnek embereket is szerintem.
2013. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de engem nem az érdekel, hogy miért végezték ki a zsidókat hanem az hogy okoljam-e magam ez miatt?
2013. aug. 25. 18:45
 5/6 JohniDaren ***** válasza:
Te nem vagy hibás, az unokatesód úgy bánt veled mint a szarral, az ember nem teheti ezt egy 6 éves gyerekkel, főleg úgy nem hogy a rokona. Nem érdemel 2. esélyt.
2013. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazad van! Nem adok neki 2. esélyt. Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. szept. 14. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!