Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az összes nő ilyen?

Az összes nő ilyen?

Figyelt kérdés

A nők nem szeretik beismerni, ha tévednek. Addig forgatják a szavakat, mígnem a férfi érzi magát hibásnak.

A nők imádnak vásárolni és valahogy soha nem azt veszik meg, amiért eredetileg elindultak.

A nők nem értenek a kocsikhoz. A hátrapillantó tükör szépészeti eszköz, a hátsó ülés pedig egy újabb gardrób. Az olajcseréről és tankolásról rendszeresen megfeletkeznek.

Az áruházak a nők számára találták ki a 9-es végződésű árakat, hiszen érthetetlen módon a nők mindig lefelé kerekítenek.



2013. aug. 19. 01:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Mintha valami Família Kft szintű szitkom sztereotípiagyűjteményét írtad volna ide. :D
2013. aug. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
?? nem értelek? talán nő vagy?
2013. aug. 19. 01:46
 13/30 anonim ***** válasza:
85%

,,A nők nem értenek a kocsikhoz. A hátrapillantó tükör..."

Visszapillantónak hívják ha jól tudom. Tehát ki nem ért a kocsikhoz?

2013. aug. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
most megfogtál! szóljunk valamelyik moderátornak javitsa ki!
2013. aug. 19. 01:50
 15/30 anonim ***** válasza:
79%
Akkor már arról a megfeletkeznek-ről se feledkezz meg. ;)
2013. aug. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
jólvan csinosomdrága!
2013. aug. 19. 01:55
 17/30 anonim ***** válasza:
13# vagyok bocsi ezt nem hagyhattam ki :D
2013. aug. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%

A "nők"-et kicserélhetnéd a volt férjem nevére.


Mentünk vásárolni (én utálok amúgy ruhát venni), mert neki ing kell. Erre leállt nadrágokat nézegetni. Mondom nadrág is kell??? Nem, arra nincs pénzem, csak inget akarok venni. És bevonul a próbafülkébe 2 nadrággal...

Aztán leáll az eladóval a gépen a raktárkészletet nézetni, hogy egy bizonyos színből van-e a méretében.

Engem itt már az idegösszeomlás kerülgetett.

Akkor kaptam rohamot, amikor nézegették, hogy ott nincs, de az Árkádban lévő boltban van..


Nekem pl. egy cipő vásárlás annyi, hogy berohanok, körbepásztázok, ha látok jó cipőt belebújok, megyek pár lépést, ha jó megveszem, ha nem már rohanok is tovább. A halálom, ha próbafülkébe kell menni próbálgatni. Erre "feleségül vettem" egy plázacicát... illetve plázakandúrt. :-S

2013. aug. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
bezzeg falazni nemtudnak!!
2013. aug. 19. 02:21
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
Falazni??? Apukám, én a héten teraszt javítottam, falat festettem, de otthon cementeztem már körbe a kádat is. Ez utóbbit tudod miért? A volt férjem szerint azért, hogy megmutassam mekkora nagy feminista vagyok, véletlenül sem azért, mert az alattunk lakónak tönkreb....sztuk a lakását pár zuhanyozással és földig áztattuk és őt hiába kértem rá...
2013. aug. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!