Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy az összes...

Miért van az, hogy az összes vonzó és egyben személyiségre lenyűgöző csaj foglalt vagy épp nem vagyok az esete, így hogy találjam meg a páromat?

Figyelt kérdés
Azt sem értem, hogy miért tart sok nagyon szép lány rondának, amikor más lányok meg helyesnek tartanak most hol az igazság? Én már beleőrülök a magányba lassan. Csak egy normális, rendes, vonzó lányt szeretnék, akivel jól szórakozhatnánk és boldog lehetnék. Tudom, hogy amiket most leírtam, ami miaatt nem képes egy lány sem vonzódni hozzám, szóval nem reménykedek privátban, de muszáj valahol leírnom a fájdalmam, ha már máshol nem panaszkodhatok és nem nyavalyoghatok.
2013. júl. 19. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? És milyen lányok jönnek be neked? Linkelj képeket.
2013. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szelena97 ***** válasza:
Ja, linkelj. :)
2013. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor keress olyan lányt, aki nem fullos. add lejjebb az igányeid és lesz barátnőd!

már ha komolyan akarsz. ha emg nem, akkor ne siránkozz itt, mert igenis sok sok szingli csaj van!

2013. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj, kiváncsiságból próbálkoztam én mindenféle csajnál, még, aki véletlen sem tetszett, sőt még olyan csajnál is, akinek szakálla volt, de ő is csak barátnak akart max. Tudom, hogy külsőre nem vagyok álompasi, de szerintem már túlzás, hogy a lányok enynire válogatnak.
2013. júl. 19. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:

megtehetik.

férfinak születtél, így versenyezned kell a párosodás jogáért. ha nemtszed, elbuksz, és ilyne kérdéseket írsz ki mint most.

ne add fel, szedd össze a zacsikat, és csajozz be!

2013. júl. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hanariko ***** válasza:
attól hogy szakállas a lány, vagy bármi ilyen "hibája" van, még elküldhet a jó francba, hogy nem akar ismerkedni. ne erre építs, ez elég szánalmas dolog. a legrondábbnak is joga van megválogatni, kivel áll szóba, úgy ahogy te, mint egy nem tipikus álompasi, is szeretnéd megválogatni kivel jössz össze.
2013. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 14:17

Ez nem így van, hiszen a kérdésből is látszik, hogy aki nem jó pasi, az max csak szeretné, hogy válogatási joga legyen. Miért lenne ez a nőknél másképp?

2013. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!