Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért koppint le szinte az...

Miért koppint le szinte az összes lány ezzel a szöveggel? "Aranyos vagy meg minden de csak barátok lehetünk"; "Mi csak barátok lehetünk nem lehet köztünk semmi, de azért tudod hogy mindig melletted leszek"

Figyelt kérdés
Igazából sejtésem van..Nem vagyok egy páva gyerek rózsaszín pólóban stb stb és szerintem ez lehet az igazi nagy gond de nem tudom...

2013. aug. 13. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csúnya vagy, és nem tetszel nekik. Gondoltál már rá?
2013. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezek szerint csak vegyenned egy rózsaszín pólót és akkor minden gondod meg van oldva!
2013. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre a legbüszkébb válasz az, hogy kössz, de már vannak barátaim, és lelépsz. Ne alázd meg magad és ne légy papucs. Csak kihasznált lehetsz ha ezután is pitizel.
2013. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy vonzó külsőleg. Nem kell állandóan a páwaságról beszélni... AM te se jó nőkkel próbálkozol, ha nekik valóban pont páwa fiúk kellenének.
2013. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
küldj képet priviben, írok véleményt :)
2013. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én akkor mondok ilyet, ha vagy külsőre vagy belsőre nem jön be. Viszont inkább a második szokott előfordulni. Kimondottan általam jóképűnek tartott srácokat is ejtettem már így.
2013. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

ha ilyen páva gyerek lennél, én konkrétan szóba sem állnék veled.

nem csak simán elküldenek, szóval jófej vagy, az biztos. talán a külsőddel lehet valami. vagy nem olyanoknál próbálkozol, akikhez illesz.

2013. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól. Ha a belsőddel lenne bajuk, barátnak se kellenél nekik.
2013. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem vagyok egy szépgyerek :)

Mármint annyi bajom lehet hogy ugye gyárilag kisebb a bal szemem de nem észrevehető..

Csak tudod az amikor próbálkozok udvarolok nem így hogy:"Fuh de megb*sználak" stb..hanem rendesen illedelmesen

az nem jó de ha jön egy srác akiben van 25 kiló és köldökig kivágott pólóban "feszít" akkor az milyen cuki meg milyen szép mert kefe feje van :SS

Kövér nem vagyok 175 cm 70 kiló

Sportolok rendszeresen focizok,kézilabdázok...

Hülyeséget nem nagyon szoktam mondani mert beszélni tudok szinte mindig a lányokkal azzal nincsen gond..

2013. aug. 13. 15:59
 10/21 A kérdező kommentje:

Külsőmmel meg nem tudom...

Nem úgy öltözök mint az átlag az biztos

Szeretek Metallica-s felsőben járni de szoktam színesben meg rövidnadrág tornacipő kb mint mindenki..

2013. aug. 13. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!