Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes Társkeresés tippek?...

Netes Társkeresés tippek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A neten találtam egy lányt és sajnos sehogy se megy,egy korosztály vagyunk csak nem tudom hogy kezdjek neki, hogy sikerüljön randira hívnom... tippek?

2013. aug. 13. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad az, hogy "találtál egy lányt"? Társkeresőn? Facebookon? Tudsz róla bármit, vagy csak belezúgtál egy portréfotóba?


Mit jelent az, hogy "sehogy se megy"? Írtál már neki? Nem válaszolt? Megpróbáltál bármit? Vagy a "sehogy se megy" az nálad azt jelenti, hogy beszari módon ülsz és várod hogy észrevegyen?


Ezeket azért tudni kéne, hogy tippet lehessen adni.

2013. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is kezd egy sziával. Ha ez megvan jöhet a többi.
2013. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csapj bele bátran, hogy mit akarsz tőle. Én így voltam 3 évvel ezelőtt megtetszett, aztán mondtam neki, hogy nagyon tetszik és, hogy jöjjünk össze, aztán jött a tali és már első talinál csókolóztunk este le is feküdtünk és azóta együtt vagyunk boldog párkapcsolatba:)
2013. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pedig kiszabott egyszerű, simán megkérdezed hogy eljönne e veled randira! nem a kezét akarod megkérni, mifäszt parázol?
2013. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!