Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek hol megy könnyebben az...

Nektek hol megy könnyebben az ismerkedés? Neten, vagy inkább élőben?

Figyelt kérdés

Mind a kettőnek van előnye/hátránya, ezt tudom én is.

És mind a kettőben van tapasztalatom bőven, én az egyiket előnyösebbnek tartom, de az érdekel ti mit gondoltok erről.



2013. aug. 8. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én élőben. Az összes eddigi palimat ott szedtem össze. Azért jó mert látod a másik reakcióját, hogy mire hogyan reagál.
2013. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Élőben. Volt akivel a neten kezdtünk beszélgetni, de már aznap, vagy ha erre nem volt lehetőség, másnap randiztunk és onnantól élőben ment. Sokkal közvetlenebb.
2013. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Élőben
2013. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sok közösség tagja lennék élőben, akkor azt preferálnám, de ennek hiányában marad a net.
2013. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a neten könnyebben megy, de az élőt sokkal előnyösebbnek tartom.


Sokat ismerkedtem az interneten keresztül, sok emberrel levelezgettem itt is, de aztán külsőre nem tetszettek, vagy a személyiségüket jobban megismerve kiábrándultam.


Az élő ismerkedésnél az a jó, hogy annak igazi izgalma van, szemtől szemben egészen más, mint képről. Érzem az illatát, a nézése is hatással van rám, hallom a hangját és így tovább. Ezenkívül több a téma- neten keresztül elég sokat kivesézünk.


Most ott tartok, hogy senkim nincs. Nem zárkózom el a levelezéstől (Budapesten lakom és lány vagyok, szóval írhattok, ha szeretnétek :)), de az élő ismerkedést jobban szeretem.

2013. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ritkán kerülök olyan helyzetbe, hogy élőben ismerkedhessek, ám ha igen, akkor kihasználom a lehetőséget. Neten azonban sokkal gyakrabban tudok csajokkal ismerkedni, és aki tetszik, azzal igyekszem mihamarabb randizni...
2013. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sehol
2013. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
neten, de élőben jobban szeretek. L
2013. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Élőben. Az összes netes ismerkedés-randim kudarc volt eddig kivétel nélkül kb 3 volt de többet nem is akarok. Jól elvoltunk a csajokkal MSN-en/Bookon. Élőbe meg aztán tele volt a gatyájuk. Élőbe mikor nyomtam buliba idegen csajoknak egyből összejött minden. Érdekes...
2013. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!