Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is hülyeség?

Szerintetek is hülyeség?

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó és gyáva vagyok. Próbálok változtatni ezen, de mások van hogy hülyének néznek, mert nekik ez természetes. Pl. nem nagyon beszélek és a minap egyedül mentem sorbaállni kajáért. Én nagyon örültem, hogy oda mertem állni, de más meg azt mondta, milyen hülye vagyok, hogy ennek örülök. Szóval tényleg ennyire lényegtelen lenne?
2013. aug. 18. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A sorban sohasem vagy egyedül. :)

Always look on the bright side of life

2013. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aki pánikbeteg vagy pl asperger szindrómás, annak igenis nagy dolog.

De gyanítom nálad nem ez a helyzet.

2013. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem. Csupán nem merek odamenni :)
2013. aug. 18. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen: örültem, mert egyedül rendeltem elvitelre kaját a mekiben. :DDDD Anyu büszke volt rám xD, másoknak meg nem mondtam el. :D
2013. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akinek nincs ilyen problémája azoknak hiába mondod nem értik meg hogy az iylen apró lépések milyen nehezek és nagy dolog ha valaki a szorongását le tudja küzdeni legyen az bármilyen fajta
2013. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!