Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek van hasonmása?...

Mindenkinek van hasonmása? Vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Én félek,hogy egyszer találkozom vele..!?
2013. aug. 15. 10:10
 1/4 anonim válasza:

ki tudja :D

en egyszer azt olvastam, hogy a vilagon mindenkinek hat hasonmasa van, azaz rajtad kivul hat ember ugyanugy nez ki, mint te, tehat heten ugyanolyqnok vagytok kulsore... hat nem tudom, igaz- e de szerintem erdekes...

2013. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
VAGY. Nem fogsz találkozni vele.
2013. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egyik beteg ismerősöm mindenkit,de MINDENKIT megnézett facebookon profilkép alapján,hogy hasonlítanak e,és talált is 5 embert..de hát profilkép alapján nem igazán lehet ítélni.még valamikor réges régen az élet egy helyről indult,szóval mai napig vannak azonosságok egyes emberek között.de génektől függ minden.amugymeg biztos nincs mégegy olyan ember aki kiköpött te,mert még az ikertestvérek sem egyformák..de kitudja? szerintem azért ez kizárt.:DD

Ha lenne és találkoznék magammal,akkor biztos legjobb barik lennénk,mert tök megtudom érteni magamat :)

2013. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van főleg a kínaiaknak :D
2013. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!