Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez igaz? Van hasonmása mindenk...

Ez igaz? Van hasonmása mindenkinek?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz,hogy mindenkinek van egy hasonmása a világon? Unoka testvérem közeli barátnője teljesen úgy néz ki,mint kim kardashian de olyan nagy a hasonlóság,hogy én is csak néztem. Arc szinte ugyanaz,haj ugyanolyan szal minden. egyik ismim szerint mindenkinek van hasonmása a világon tényleg? Vagy csak hülyéket beszél? Én sem hittem el amíg meg nem néztem ezt a nőt googlén.
2009. aug. 26. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,állítólag ez tényleg így van.ijesztő ,de sztem nagyon érdekes dolog..elgondolkodtató
2009. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly egy palit làttam,olyan mint a pàromodamentem hozà egyböl.

Néz ràm furcsàn,johogy nem mondtam semmi cikit,észrevettem hogy neki az orra picit màsabb.

Szerintem van hasonmàsa mindenkinek,de nem olyan mint két tojàs

2009. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát....igazából ez sztem csak véletlen. az emberi kinézet nagyon bonyolult génállományok útján lesz olyan, amilyen. szinte lehetetlen h 2 ismeretlen ember ugyanúgy nézzen ki, hiszen annyira kicsi az esélye h ennyire egyezzenek a génállományuk.
2009. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Én nem hiszek benne. Ha van is, nem hiszem, hogy pl. ugyanolyan színű a haja, arról nem is beszélve, hogy másképpen hordja. Vagy egyiknek zöldhályogja van, a másiknak miért lenne. Hasonlóság lehet, de hasonmás nem. Szerintem...
2009. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a hajhordásról van szó,meg a hajszínről:DDD Az arcról, hajszíne sok mindekinek lehet ugyanolyan.
2009. aug. 26. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van csak nem mindenkinek. Például olvastam egy csajról, majd a googlin is láttam egy ugyanolyan csajt.Az a csaj nem lehetett ugyanaza csaj mert más volt a nevük.Furi volt...
2009. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én egyik évben kaptam az egyik tanáromtól egy szaloncukrosdoboz-tetőt, mert azt hitte, hogy én vagyok rajta, aztán kiderült, hogy nem:D
2009. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

huh én Pesten jártam pár éve és utaztunk szüleimmel. Leültem a buszon és hátranéztem. Egy csajszi ült mögöttem ő is hirtelen rám nézett és mind a ketten lemeredve néztük egymást.

Mint 2 tojás olyanok voltunk. Köpni nyelni nem tudtam és ő se. Leszálltam a buszról akkor láttam elsőre és szerintem utoljára.

Azóta kicsit változtam , mert festetem a hajam. Kitetováltattam a szemöldököm. Meg eléggé megváltoztam ,de nagyot néznék ,ha egyszer újra össze találkoznánk és neki is ugyanolyan változásai lennének mint nekem:D

2010. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A világon mindenkinek 7 hasonmása van! nem hiszem hogy az a lány úgy nézne ki mint kim kardashian!! mert az én testvérem kiköpött kim. Amikor megyünk az utcákon akkor is mindig utána ordibálnak hogy itt van kim kardashian,mert egy az egyben kiköpött hasonmása. Semmi különbség nincs köztük,csak annyi hogy az én testvéremben francia,örmény és magyar vér csörgedezik, és még csak 15éves de már most iszonyatos a hasonlóság, raadásúl megnéztem kim kardashiant 15évesen és olyan nagy volt a hasonlóság hogy anyukám majdnem elájult :)) kíváncsi lennék arra a lányra. Van facebookja?
2011. júl. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!