Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Igaz, hogy mindenkinek él...

Igaz, hogy mindenkinek él valahol egy hasonmása?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, aki a legnagyobb ellenségemmé vált. Több, mint egy éve felszívódott a közelemből.Hál'Istennek. Mostanában viszont egyre gyakrabban futok össze a közeli boltban egy pasival, aki megszólalásig hasonlít arra a szemétládára.Nem szól hozzám, nem is köszön, mégis menekülésre veszem az iramot, ha meglátom.
2013. júl. 23. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg a kínaiaknak van sok hasonmásuk.
2013. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

A "pasi" jelzőt használod, gondolom nő vagy... vagy homokos.


Ne törődj a hasonmással, éld az életed, mint a normális emberek..

2013. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hűha, van egy ember, aki hasonlít arra akit ismersz!


Igen, ez egészen biztosan a hasonmása volt!!!

2013. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mondják, de nem hiszem. Megeshet hogy nagyon hasonlít, sokan vannak ilyenek. Vannak emberek akiknek tényleg sok a "hasonmása", pl keresztanyám is ilyen, rengetegszer hittem másra hogy ő az. De ha jobban megnézem, azért csak más. Szóval hogy kopp ugyanaz, azt nem hiszem..
2013. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire megeshet de nem feltétlen. A legjobb haveromnak is van egy hasonmása aki szinte teljesen ugyanúgy néz ki mint a haverom, csak hosszabb haja van neki, és barna szeme van. De az arcvonása meg a testalkata, magassága egy az egybe a haveromé. Még majdnem le is szólítottam.

A volt főnökömnek is van egy hasonmása azzal a különbséggel hogy szerényebb ember és elég vékony magas hangja van.

A barátnőm is kísértetiesen hasonlít az unokahúgára, a hajszínük más, meg az unokahúga magasabb nála, de ha egymás mellé ülnek totál ikertestvérek. Pedig a szüleik a barátnőm anyukája és az unokahúga apukája pedig csak féltestvérek apai ágról. Tehát hivatalosan csak félrokonok.

Plusz a munkahelyemen meg dolgozik egy lány aki Muri Enikő hasonmása, és volt aki össze is keverte vele, mert tényleg nagyon hasonlítanak még a fotókat is összevetettük és nem nagy a különbség. Állítólag a többi diákmunkás kollégája megpróbálták felkeresni Muri Enikőt hogy van egy hasonmása meg minden, de a csaj lefújta mert nem akarta hogy ezen lovagoljon mindenki, és nem is akar találkozni Muri Enikővel pedig totál kiköpött mása szinte.


Szóval elképzelhető hogy mindenkinek van hasonmása, mert sok ilyen példát láttam már.

Nekem nincs hasonmásom, pontosabban nem tudok róla, de a húgomnak is van állítólag mert talált a neten egy képet ahol a lány kiköpött olyan mint a húgom, valami Ausztrál csajról van szó, de én szerintem messze eltérnek mert az arcvonásuk jóval másabb meg az alkatuk sem a legegyformább. Tehát sok embernek van hasonmása, lehet hogy mindenkinek, de ezt pontosan nem tudják bizonyítani.

2013. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek, de a legtobb embernek igen. Es ez nem ezoteria hanem a tudomany egyik mokaja. Szintiszta veletlen.
2013. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Vaaaaaaaaagy. Esetleg arra nem gondoltál hogy a volt barátod az, csak nem érdekled?
2013. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem igen :) én is már többször láttam ismerőseim hasonmását csak Magyarországon :P Szóval szerintem a világ többi pontján is megtalálható mindenki hasonmása :)
2013. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ez igaz az uszodába találkoztam egy gyerekkel alig tudtok minekt megkülömbözetni :D Csak hang alapján lehetett azóta ő a legjobb haverom néha ugyan olyan ruhát hordunk xD
2013. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
55%
Hason más a köldök ,Jah! Hasonló köldök. Lehet, igen...
2013. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!