Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rosszul gondolom?

Rosszul gondolom?

Figyelt kérdés
Ez leginkább a lányoknak szól, de ha akad néhány fiú is, aki pont ugyanígy érez, akkor nem baj, ha azt mondom, hogy nekik is szól ez az üzenet... Észrevettem, hogy a mai világban mindannyiunkon annyira nagy a nyomás, hogy megfeleljünk a társadalomnak. Küzdünk önmagunk ellen, csakhogy néhány ember ne nézzen ránk csúnya szemmel.. Miért? Néha csak úgy eltanakodom a dolgokon.. Mióta gáz, ha őszinték vagyunk? Ha önmagunkat adjuk? Ha kimondjuk a véleményünket? A világ olyan kegyetlen, és durva, de ugyanakkor olyan gyönyörű, és csodálatos. Mostanában az a divat a facebook-on, hogy a lányok kiteszik mindenüket, és alig van rajtuk ruha. Flegmák, bunkók, lenézőek és elítélőek. Miért? NEM A KÜLSŐ A FONTOS! A külső is számít, hogy egy picit foglalkozzunk magunkkal, ápoltak legyünk, de a legfontosabb a belsőnk, hogy milyenek vagyunk mi valójában. De nem merjük önmagunkat adni, mert elvagyunk veszve, nem ismerjük a belső értékeinket. Hogy miért? Nem mi vagyunk csúnyák, hanem a társadalom torz. Én sem vagyok egy ronda lány, de néha annak érzem magam, egy darab paradicsomnak ha látom azokat a lányokat a közösségi oldalakon, akik a képeken szinte már tökéletesek.. És akiknek 1000 lájkuk van.. És ha valakinek csak 15? Az nem lehet szép? Fogadjunk az az ember is pont ugyanannyit ér, mint a sok lájkos ember.. Talán még többet is! Mióta ilyen nagy úr az internet? Régen sosem éreztem magam csúnyának, de mostanában egyre többször.. És én csak azt kívánnám, hogy ez szűnjön meg. Hogy legyen minden olyan, mint régen... Amikor még nem a külső értékek voltak a fontosak, hanem a belsőnk.. Én gondolnám ezt rosszul?

2013. aug. 15. 16:38
1 2
 11/12 anonim válasza:

ez teljesen jó, amit az utolsó írt pedig

régi szép idők... mi az?

2013. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
gáz, ha őszinték vagyunk
2023. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!