Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért nem böfögnek?

A lányok miért nem böfögnek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
visszatartják,mert taplóság. 14/l
2013. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lányoknak a mi etikettünk szerint nem illik. Van, ahol elvárás, más kultúrákban.
2013. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nő létemre szoktam, persze nem társaságba mert nem illik meg hogy néz már ki egy nő szájából. De otthon megengedem magamnak, mert hát azért visszafogni se egy kellemes dolog. Szóval böfögnek a nők is, ez egy természetes dolog, de csak suttyomba, hogy maradjunk nőiesek :)
2013. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nagyon unatkozol,hogy ilyeneket kérdezel?
2013. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én speciel nem tudok. Egy évben àtlag egyszer tök vàratlnul kicsúszik egy, meg is lep olyankor rendesen. De bàrmit eszek, iszok, sose szoktam tőle. De ha tudnék, akkor sem tenném màsok előtt. Nagyon taszít, undorító. Volt olyan baràtom aki mindig büfögött, fingott és jól elszórakoztatta magàt vele. Otthagytam - bàr nem csak ezért, de közrejàtszott.
2013. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálam, mint a sztereotípikus franciáknál. Nem? Hát akkor de!

Én amolyan csak-azért-is ember vagyok, így irritál, ha megmondják, mit nem szabad, mit diktál az illem., nő létemre mit-hogyan szabad. Irdatlanul rossz szokás, tudom. :)


Egyébként a kérdésre válaszolva baráti társaságban, ha olyanokkal veszed körül magad, akik tudod, hogy elnézik, a spektrum skálája végtelen.

2013. aug. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Persze csak itthon, meg ha haverokkal/barátnőkkel vagyok.
2013. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A lányok miért nem finganak?
2013. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon unatkoztam és valami nagyon hülyeséget akartam írni.
2013. aug. 15. 08:58
 10/13 anonim válasza:
Böfögnek és finganak is, csak a többség disztingválja magát, mert nem akarja elriasztani magától a fiúkat.
2013. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!