Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még ilyen lányok/fiúk?...

Vannak még ilyen lányok/fiúk? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval.... a korombeli lányok már isznak,cigiznek, buliznak, de én egyszerűen nem akarok elmenni bulizni, nem tartom helyesnek. Néha még a szüleim is azt szokták válaszolni ha azt mondom "unatkozom", hogy "Miért nem mész el bulizni a barátokkal?".

Ezzel nincs is semmi gond, majd ha nagyobb leszek lehet rászánom magam valahogy, de én nem szeretném a fiatalkoromat így eltölteni. Azért tettem fel ezt a kérdést, hogy lássam van még ilyen korombeli lány/fiú, aki nem partizik, mert nem akar?


16L



2013. aug. 8. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van. Én se jártam el minden pénteken valahova, hogy padlóig igyam magam, bár az már régebben volt. Nincs ezzel semmi baj. Csak azért eljárni bulizni, piálni, cigizni, stb. mert a többiek is csinálják hülyeség.
2013. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Értem.

Volt sok barátom/barátnőm aki amióta elkezdett cigizni, inni, bulizni rohadt menő lett, és azóta nem is barátkozunk.

Köszi hogy írtál. :)

2013. aug. 8. 17:31
 3/15 anonim ***** válasza:

persze hogy vannak

én pl 18 éves koromig nem szeretnék elmenni bulizni cigit ki se fogom próbálni, mert ismerem magam, könnyen rászoknék inni is majd ha adnak ki nekem akkor majd szülinapjaimon be fogok rúgni, de amúgy nem

2013. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 noviermina válasza:
Jajj,ne áltasd magad!Én se a bulizással tölteném el a fiatalkorom,de élj!Ne a szobádban ülj!
2013. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3: Értem.

4: Tudom.

Hű hát köszönöm, örülök hogy írtatok. :)

2013. aug. 8. 17:59
 6/15 anonim ***** válasza:
Van még ilyen,pl. én :D
2013. aug. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Klassz. Köszi, hogy írtál. :)
2013. aug. 8. 19:27
 8/15 anonim válasza:

Én sem járok bulizni, nem iszok, nem cigizek.

És ez nem azt jelenti, hogy a szobámban ülök egész nap.

16/F

2013. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én sem cigizek bulizok

de nálam ez pont azt jelenti hogy a szobában vagyok egész nap

23/f

2013. aug. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Rengeteg program lehetőség van. Biztos kitalálsz valamit amivel elüthetnéd az időt. :)

Köszi a válaszokat. Örülök hogy vannak még ilyen fiatalok mint én. :)

2013. aug. 9. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!