Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még ilyen lányok/fiúk?...

Vannak még ilyen lányok/fiúk? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval.... a korombeli lányok már isznak,cigiznek, buliznak, de én egyszerűen nem akarok elmenni bulizni, nem tartom helyesnek. Néha még a szüleim is azt szokták válaszolni ha azt mondom "unatkozom", hogy "Miért nem mész el bulizni a barátokkal?".

Ezzel nincs is semmi gond, majd ha nagyobb leszek lehet rászánom magam valahogy, de én nem szeretném a fiatalkoromat így eltölteni. Azért tettem fel ezt a kérdést, hogy lássam van még ilyen korombeli lány/fiú, aki nem partizik, mert nem akar?


16L



2013. aug. 8. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Lassan én is 16 leszek, a haverok noszogatnak, hogy menjek, anyáék is mondják, hogy mehetek nyugodtan, ha akarok, de... én nem akarok.:D
2013. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Miért akkor hogyan szeretnéd eltölteni a fiatalkorod? Múzeumba járni? Színházelőadásokat nézni? Családdal vacsorázni minden nap? Nem kell innod, cigizned, és semmi károsat nem kell csinálnod, de mindennek megvan a maga ideje, és ha most nem próbálod ki, lehet hogy sosem fogod már. 40 év múlva nem tudsz elmenni csak úgy bulizni egyet a haverokkal. Most még igen. Szóval éld az életet. Hidd el, megéri. : )
2013. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még soha bulizni, majd elmegyek, ha kedvem lesz :D Cigitől egyenesen hányok, alkoholt csak ünnepekkor iszok, nem kell 16 évesen heti memőriafrissítést végezni ;) 16/F
2013. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Haha, köszönöm a válaszokat. Van kedveltek beszélgetni?
2013. aug. 9. 16:24
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedvetek*

:D

2013. aug. 9. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!