Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a macskákat ez miért van?

Kovács kody kérdése:

Utálom a macskákat ez miért van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 23:37
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
62%
A témainditás nem mostani, de mindig aktuális!! semmirekelő mihaszna számitó embert kihasználó lusta éhenkórászok! Kihasználják némely ember szeretetigényét, és tényleg igy van ahogy az egyik hsz-ben olvastam, csak addig hizeleg mig kaját adsz neki, aztán otthagy a fenébe. Látom itt a parkunkban is van egy ahogy elneveztem csöves macska, randa is, etetik már olyan mint egy ház olyan randa kövér, adott neki valaki kaját aztán megkarmolta, és otthagyta a fenébe....szóval utálom a macskákat, nem tudom miért kéne szeretnem számitó mihasznák, mint némely emberek, ezeket igyekszem elkerülni emberekbe is!!!
2014. febr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
72%
A kóbor kutya is harap, mégis ki van nyalva a kutyák segge.
2014. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
65%
Hülye emberek! Én a macskát, kutyát is szeretem, minden állatot! Idióta, semmirekellő emberek, akik BÁRMILYEN állatot nem szeretnék, ráadásul utálnak és még hangoztatják is! Süllyednél el szégyenedben hülye kérdező és a többi fajtársa!
2014. ápr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
48%
Én azért utálom őket mert háromszög fejük van meg mert nyávognak, irritálnak hogy olyan ártatlan fejük van, bántani nem bántanám. Meg még nevük CIRMOS (irritál). Amíg a macskák kicsik aranyosak de amint felnőnek olyanná válnak mint amit az 1-ső válaszoló leírt. Ja és mindenkinek megy a zöld kéz aki azt mondta hogy nem szereti őket, valakinek más a véleménye egyből le kell pontozni -.-" (taps).
2014. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
60%
lehet nem vagyok normális,de én nemhogy utálom őket,hanem undorodom tőlük.Nekem olyan undorító,hogy olyan kis nyápicok.Még a kövér macskák is olyanok,hogy pl a hasát körbe tudom fogni a mutató-éss hüvelykujjammal.Szokták is mondani,hogy,ahol a macskának a feje befér,ott befér az egész teste.Hát nekem emiatt irtó gusztustalan jószágok.Arról nem beszélve,hogy gyerekkoromban volt két fiú cicám és az egyik állandóan meg*axta a másikat,hogy az már szinte járni se tudott.Na nekem ezek miatt kifordul a belem azoktól az aranyos kis cicáktól.
2014. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
Én képes lennék kínozni macskákat,annyira irritálók... Hízelegnek de közbe csak a jóságot várik el... Mondjátok már macskából mikor lesz szalonna? Én inkább a kutyákat imádom... Ők legalább nem árulják el az embert és sokszor megmentik őket....
2015. jan. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
És mielőtt kérdeznétek hogy miért utálom ennyire akkor elmesélem hogy egy macska miatt halt meg a kutyám.Mivel egy macska az ut alá kergette a kutyámat és az autó megölte :( A kutyám semmit se ártott a macskának még rá se ugattot,meg se támadta.
2015. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Egy állatot utálni? Egy macskát? Egy kutyát? Belőlük hiányzik a számító rosszindulat., nem baj bennünk vastagon megvan, jó éjt!
2016. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
46%
Én alapvetően állatbarát vagyok. Viszont különbséget teszek -házi és nemháziállat között. A macska az utóbbi kategóriába tartozik. Nekem alapvetően nincs bajom egyetlen állattal sem (leszámítva az élősködőket és a kártevőket pl. tetű v. szúnyog) de a macska egy olyan állat, amire nem tudok tisztelettel gondolni. Nincs benne hűség, aljas és számító és mindig abba a kézbe mar bele először, amelyik enni ad. Más a különbség egy kígyónál vagy póknál, mert azok legalább nem "játsszák meg" hogy szeretik a gazdájukat, hanem egyszerű ösztönlények. A macskákban viszont kifejlődött egy olyan szintű öntudat, amely képessé teszi őket az alakoskodásra (pl. a lábadhoz dörgölődzik, ha éhes különben ha tehetné, keresztülharapná a torkodat). A szeretet, a hűség vagy a hála fogalma ismeretlen a számukra. Lehetetlen fegyelmezni, rendre utasítani őket, mindenbe kárt tesznek, felelősségre vonás esetén még nekik áll feljebb. Nagyon jó tükörképe az embernek. Mivel ketrecben nem lehet tartani, a házba nem való ezért NEM HÁZIÁLLAT.
2016. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, nem kell szarkasztikusnak lenni, tudjuk hogy te is szereted a macskákat, semmi szükség erre a színjátékra am szar a humorérzéked. Legalábbis nem elég pikáns, majdnem azt hittem komolyan írod ezeket.
2016. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!