Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a macskákat ez miért van?

Kovács kody kérdése:

Utálom a macskákat ez miért van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 23:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, a mi cicánk is ugyanilyen volt. :) Anyummal aludt, vagy ha én nem a kutyával, akkor velem, ha sírtam, jött "pürrögve" vigasztalni, telepakolt tál, és tiszta alom mellett is képes volt befészkelni az ölbe/nyakba, és dorombolva elaludt. :) Még a nevére is hallgatott. :D
2013. aug. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, volt már cicád? Bár, ha utálod őket, akkor inkább ne is legyen! Én mondjuk ezt nem értem...Imádom a cicákat, nekem is van, de kutyát nem tartanék, de nem is utálom, sosem bántanám őket, még csak nem is utálnám, mert mi értelme lenne?!
2013. aug. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
volt macskám bele hugyozott a paplanomban olyan erős ammónia szaga volt, hogy az hihetetlen az egész lakásban érezni lehetett nem tudtam ki mosni belőle a szagot ki is kellett dobnom a paplanom állandóan ott nyávogott a fejem felett!
2013. aug. 13. 10:25
 14/35 anonim ***** válasza:
92%

Akkor valami gáz volt. Az én macsekom ezt akkor csinálta, amikor el volt hanyagolva egy hétig, mert egyszerűen nem volt időm rá a rengeteg tanulás miatt.


Ezzel hívja fel magára a figyelmet. Mivel az ágyadba úgyis visszatérsz, ott "üzen", ha a nyávogásra nem reagálsz.

2013. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
21%
szerintem macska csak olyan embernek való aki feltétel nélkül tud(ja őket) szeretni, és nem pedig csak akkor ha olyanok , és azt teszik amit te akarsz...de amugy ez nem is lenne baj , van ilyen...nekem a macskám kb komplett bolond csomószor nem szereti ha simogatom, vagy felveszem, néha meg is karmolt, de enne ellenére imádom, mert ezeket leszámítva egy tündér,és hihetetlen kisugárzása van...és aki azt nem érti meg hogy a macska az nem kutya ( nem úgy formálod akogy te akarod), annak nem kell venni, de legalább nem kell mindenkinek mondogatni -mintha még büszke is lennél rá-hogy utálod őket...butaság. nem mondom hogy te ezt csinálod:) csak sokmindenki , és én ezt írtó nagy hülyeségnek gondolom..
2013. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
36%

eyébként egyy macska komolyan megérzi ha valaki nem szereti :O és azzal úgy is viselkedik, mint ha haragan lennének. viszont ha érzi hogy szereted, akkor tüneményesek ám :)

komolyan..

2013. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
9%
nekem volt macskám azóta szeretem a macskákat. ( pedig most 2 kutyám van :D ) igaz hogy elszöknek, beleesznek az asztalon fejtett kajába és szétkarmolják az emberek kezét de én ölni tudnék azokért a pillanatokért amikor kómában vannak és hagyják hogy simizzem és bilizgáljam a farkukat meg a mancsukat *-*
2013. aug. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Justicar ***** válasza:
83%

Én régen mindig macskákkal aludtam, aztán egyszer odafialt mellém az anyacica, és kismacskák nyávogására keltem.

Nos, egyik kiscicát akkor megtartottuk, és az a macska amíg csak élt (~10 év) mindenhova jött utánam, akármit csináltam, sosem végezte dolgát odabent, sosem vett el kaját, még akkor sem, ha a nyers hal ott volt az asztalon.

HÁZŐRZŐ is volt, mert amikor bejött 1-1 idegen kutya, tudta hogy nem szeretem az idegen kutyákat, ekkor lement az asztalról, megtámadta őket (7kg-os óriási nagy erős kan cica volt), és félelem nélkül elkergette őket, majd visszajött az ölembe, vagy felmászott a nyakamra, és ott ült, mint valami papagáj.


Ha gépeztem akkor is ott volt mindig velem, sőt, még olyan is volt, hogy egy galambbal a szájában jött haza a késő délutáni felfedezőútjából, és letette elém, hogy azt nekem hozta.


Aztán az utolsó napján éppen pakoltam a táskába, ő pedig utolsó erejével bejött hozzám, nagyon nehezen bemászott az ölembe, dorombolt egyet, nekem bújt utoljára, és örökre elaludt.


TL;DR: velem kezdődött az élete, velem élte le, és a kezeim közt ment el.

2013. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
52%
én se kedvelem túlzottan, de azért nem utálom őket csak nem szeretem. Nekünk is van macskánk de néha "húdearanyos" néha meg "kiváglakmintmacskátszarni" :DDDD. Amikor adunk vagy adok neki enni akkor zabál mint a nem normális 10 perc múlva meg vissza jön nyávogni mintha a mumust látta volna :D. Idegesítő egy jószág. A barátnőmnek is van macskája meg a fél osztálynak van... de a barátnőmet néha úgy meg szokta karmolni, hogy....... aki meg akar velem vitatni valamit akkor írjon privit úgyis ritkán szoktam kapni :DD
2013. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
67%
Én is utálom a macskákat .... Nagy vagytok egyedül
2013. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!