Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a macskákat ez miért van?

Kovács kody kérdése:

Utálom a macskákat ez miért van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 23:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
50%
Mert alattomosak, tenyérbemászóak, hízelgőek, kétszínűek, és semmi hűség nincs bennük. Amikor enni adsz nekik akkor nagy szemekkel, ártatlanul néz rád, a lábadhoz dörgölődzik, de amikor nem kell semmi tőled, kész lenne a tekintetével megölni, ha megsimogatod, akkor meg szérkarmolja a kezed. A legtöbb nő is csak azért szereti őket, mert "cukik". Én meg ezért utálom őket.
2013. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy az első írta...

Bár én nő (na jó, csak lány) létemre nem azért szeretem, mert "cukik", hanem mert egyenrangúként tekint az emberre, és nem istenként, mint a kutyák. Tiszteletben kell tartani, hogy saját akarata van, és nem bírja az állandó nyünyürgetést (emberből is van ilyen, mégsem utálhatjuk őket).

Ajj de csúnyán le leszek most pontozva. :/

2013. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
53%
akiknek nincs macskájuk,azok úgy látják őket,mint a kedves első válaszoló :) ha lenne sajátod és foglalkoznál vele,akkor másképp látnád őket!komolyan sajnállak titeket
2013. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
55%
Pedig figyelemre méltóan szabad élőlények
2013. aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
59%
Én nő vagyok de fel tudnám őket rúgni a Holdig.Gusztutalan érdekállatok, herótom van tűlük.Nekem ne hízelegjen, úgyis csak olyankor teszi ha akar vmit.Pfejj :D
2013. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
58%
Én sem kedvelem őket. Tartom a 2 lépés távolságot velük.
2013. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
59%
Kedves 3-as, miből gondolod, h soha nem volt macskája annak aki utálja őket?Nekünk volt töb is, anyukám imádta, aztán férjhez mentem, férjem is hozott macskát (több is volt) mégis egyetlen macska volt akit szerettem (nem tudom miért) de tényleg utálom őket.Na jó, lehet benne van, h van 3 kisgyerekem, a férjem meg bár macskamániás kimerült abban a macskázása, h este magához vette az ágyban és simogatta filmnézés közben.Ennyi.Nekem csak a meló jutott belőle, az meg van bőven a fiaimmal is akiket imádok.Férjem akarta, mégsem takarította soha az almot, nem adott neki enni, stb.Én idegeskedtem 3 kisgyerek mellett h odaszart meg pisilt mindenhova (akkor is ha kitakarítottam az almot, mert ugye miért ne én csináltam volna még terhesen is), pedig állítólag szobtiszta volt.Akkor is mikor felmászott feszt az asztalra lopni, meg tönkretett mindent, nappal ugye döglik éjjel éled és aludni se lehet tőle...semmi kaja nem elég neki, sőt válogat, de lopni lop, ha a gyerkőc kint hagyott vmi kaját 5 percig az asztalon addig ellopta, pedig rám aztán senki nem mondhatja h felelőtlen vagyok, nem takarítok, nem pakolok el mindent stb...De hogy egy kicseszett macska miatt kelljen betegesen figyelnem mindenre...az már sok.Hullik a szőrük, ha játszanak is csak karmolnak elég durván...akkor hízelegnek csak ha kaja kell nekik ami persze sose elég...és sose elég jó.Lehet mondani h a férjem hibája de már akkor se szerettem őket mikor anyukám tartott macskát és gondozta rendesen.Nincs bennük annyi öröm mint amennyi nyűg.Persze lehet van aki másképp látja (sőt biztos), én ezért utálom őket.Ennyi.
2013. aug. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
29%
Érdekes, a miénk 2-3 asztalról lezavarás után tudta, hol a helye, ezzel együtt a lopásról is leszokott... Nappal foglalkozni kell velük, éjjel meg alszanak. Komolyan, az ilyennek minek állat? Fikuszt a sarokba, azt' jólvan.
2013. aug. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
59%
hát a miénk nem szokott le róla....én megmondtam h nem én fogok fogllkozni még vele is, pláne h nem én akartam.ő dolgozik estig, nekem meg van elég dolgom a gyerekekkel, melóm is itthoni, itt a háztartás, minden, így hadd ne én érezzem már szarul magam miatta h nem foglalkozok eleget nappal a döggel.etettem, almoztam, amúgy elbújt aludni nappal...
2013. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
76%

Ez személyiség függő. Van akinek hiányzik a kezdetektől fogva jelenlévő feltétlen szeretet. Na, ezt egy macskától nem lehet megkapni.


A macskák egyéniségek, az ember számukra minimum egyenrangú, és nem tekintenek rá felsőbbrendű lényként, mint egy kutya. Nem hűséges, saját akarata van, ha nem akar valamit, nem teszi meg. Ha genyózol vele, akár játék közben is, annak következménye lesz, ad 1-2 pofont a kezednek, esetleg harapdál.

Esküszöm, még arra is odafigyelnek, ha kiröhögöd őket.


Az pedig nem igaz, hogy minden cselekvésük motivációja az önzés. Az én macskám pl. kiskora óta mellém fekszik, dörgölődzik ha beteg vagyok, vagy csak ha rossz a kedvem.


Utálja a cigifüstöt, és mégis az ölembe mászik, ha a melankólia közepette néha-néha rágyújtok.


Az alkalmanként felhozott lányokkal "kedves", az eddigi barátnőimet bírta.


Tökéletes szimbiózisban élek a macskámmal, betartja a szabályokat, nem lopkod, nem szarik-hugyozik összevissza.

Az én tányéromból akkor se fogad el kaját, ha elé rakom, pedig ő is ugyanolyan, a számára félretett tányérból kap enni sokszor, sőt, van hogy az asztalon kajál velem együtt.


Az egyetlen negatívum, az az, hogy sokszor játék közben sakktáblát karmol a csuklómra, de ezt akkor észre se veszem, kevesebb, mint eltűrhető a "fájdalom" amit ezzel okoz. Ez se zavarna, ha nem néznének emo-snak a karmolások miatt. :)


Fiú létemre én nagyon bírom a macskákat. :)

2013. aug. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!