Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi álszent ember?

Miért van ennyi álszent ember?

Figyelt kérdés
Ha valaki olyan kérdést tesz itt fel, hogy szeretője van, és a problémája azzal kapcsolatos, egyből letámadja mindenki, lek.rvázza, vagy éppen lep.csözi. Olyan mintha senkinek nem lenne szeretője az egész országban, csak a kérdezőnek. Miért nem lehet őszintének lenni, és segíteni a másiknak, tanáccsal, tapasztalatokkal? Szerintem mindenki tudja, hogy nem helyes megcsalni a párját, de az érzelmek ellen nem lehet tenni. Én itt ebben az egészben a szerelmi kapcsolatokra gondolok, nem a szexuális, egy éjszakás megcsalásokra. Amikor egy nő beleszeret valakibe, miért kell r.bancozni, nem gondol senki arra, hogy a férje esetleg elhanyagolja, lesz.rja, iszik, ápolatlan, önző,stb. és mindennek ez az oka? Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
2013. aug. 8. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a férjek a hibásak! Egy nő is lehet elhanyagolt, nem törődik a férjével stb.

De azért ember az ember, hogy tudjon uralkodni az ösztönein. Ha házas, akkor nem kezd el flörtölni senkivel. Olyan csak a mesében van, hogy szerelem első látásra.

Ha mindent meg tesz a házassága rendbetételére, és még sem eredményes, akkor először váljon el, és utána keressen magának szeretőt.

2013. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érzelmek ellen nem lehet mit tenni? DE, lehet. Otthagyni a párodat és a másikhoz menni, nem mindkettőt egyszerre "tartani".
2013. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akivel rosszul bánik a férje/felesége, az váljon el, aztán keresgéljen másik társat. Gusztustalan, hogy mások nemiszervét kényezteti valaki, aztán hazamegy és leápolja az állandó partnerét is.


A "szerelmes lettem" pedig nem mentség semmire. Ha olyan hűde szerelmes vagy, akkor miért csak dugni jársz össze a szeretőddel, miért nem vállalod fel az illetőt mindenki előtt? Ja, hogy a botrány az nem hiányzik, gerinc sincs, odaállni a partnered elé és bevallani, hogy félregyaktál, csak az a naaaaaaagy szerelem van, ugyan már...


És megkérdezhetem, hogy alakult ki a szerelem? Mentél az utcán és BUMM! szerelmes lettél? Vagy inkább hideg fejjel elkezdtél randizgatni valakivel, mert viszketett, a harmadik-negyedik randin már volt szex is, de nekem nehogy elmagyarázd, hogy annyi idő alatt szerettél bele egy idegenbe...


A szerelem nem mentség a gerinctelenségre, tudod? És gusztustalan kis lelkivilágod van, hogy az erkölcsöt kevered az álszentséggel. Háborodj már fel, hogy miért nem adnak tippeket félrekúró embereknek, hogy hogyan csapják be a párjukat..

2013. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbb feleség azért elhanyagolt, mert a férje kidolgozza a belit, hogy többet keressen, hogy haladjanak valamerre, vagy ne dögöljenek éhen, míg anyuci három évig otthon babát nevel. A férjek azért vannak elhanyagolva, mert a felesége munka után még elrohan a gyerekért az oviba, onnan a közértbe, hazaérve leckeírásban segít, vacsit főz, feltakarítja a konyhát, gyereket fürdet, ágybateszi...


Ezt úgy meghálálni a másiknak, hogy szó nélkül sunnyogva félrekúrsz, igencsak alattomos dolog. Borítani a kapcsolatot, ami nem tetszik, az jogos, de játszani otthon, hogy minden oké, közben mással is dugni, na AZ az igazi álszentség.

2013. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A környezetemben majdnem mindenkinek volt már kapcsolat alatt szeretője, esetleg akinek nem az egy nős férfival feküdt össze. Most mit mondjak, levontam ebből a következtetést, hogy mindenkinek más az értékrendje... Például az egyik barátnőmnek meg pont azzal nincs problémája, ha csak szex céljából megy bele az ilyesmibe, de semmi érzelem, mert az már gusztustalan. És mint 3. fél ő igazából nincs ebben az egészben benne... Hát most mit mondjak? A mondandódból szerintem ezt te is elítéled majd. Szerintem meg egyik se jobb a másiknál, mert ha valami nem működik dolgozni kéne rajta nem másnál megszerezni, ha meg tényleg nem megy válni vagy szakítani. Mindenki azt keresi a másiknál amit nem tudnak neki otthon nyújtani, csak szerintem még mindig korrektebb úgy elválni, hogy a másikat nem b***tuk át a háta mögött. Ha úgy veszed az érzelmes megcsalások sokkal rosszabbak, mint a simák, mert hosszabb ideig megy a másik fél háta mögött, és nem csak a szex a probléma, amit még nehezebb lehet lenyelni.


Szóval szerintem nem álszentség, hogy valaki máshogy vélekedik valamiről, és ennek hangot is ad(pláne, hogy erre számíthatsz egy anonim oldalon) Amúgy erről az a véleményem, hogy mindenki saját magát sodorta ebbe a helyzetbe, akkor próbálja is megoldani maga. Mert ezek az emberek sírnak évekig, hogy a sima szeretőért nem hagyja ott a férj a feleségét, vagy ha igen, akkor hogy mennyi gond van a volt feleséggel és a gyerektartással. Ha valaki erre adta a fejét viselje a következményeket.

2013. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem egy két mondatból nem kellene ítélkezni, hogyha nem látunk a tények mögé mélyebben. Igen, Magyarország így szeretlek.:D Hát tényleg nem a világ legjobb tette,hogy megcsaljuk a párunkat, de ez sok tényezőtől függ.Egyik, ha a férfi sokat iszik, eljárogat, sokat dolgozik, és a nőnek nem adja meg azt a szeretet, amire szüksége van, de a gyerekre való tekintettel együtt maradnak, vagy a közös ház és vagyon miatt, mert inkább elviselik ezt az állapotot, minthogy új életet kezdjenek mindent elölről.A feleség elmondaná a problémákat a férjnek, de a férj önfejű, és minden kezdődik elölről. Megértem RÉSZBEN. A másik az, hogy a férj minden szeretetet megad a feleségének, próbál a kedvében járni, de a feleség a megszokott szexuális együttlétet unja, ezért jön egy új fellángolás esetleg egy fiatalabb pasi iránt, és titkosan megy a dolog tovább. Na ez az, amit már én sem tudok megbocsátani.
2013. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Abban igazatok van, hogy nem szép dolog a félrelépés, én se azt mondtam, hogy helyes. De a férfiak nagy részére jellemző, hogy ha eltelik egy bizonyos idő, biztonságban érzik magukat, "övék a nő", és elkényelmesednek. Semmi romantika, kedves szó, egyebek...Na ilyenkor nagy az esély, hogy a nő megkapja mástól ezt, mert nem szalasztja el az alkalmat. De sok feleségre is igaz, hogy nem ad annyit szexuálisan, amennyit a férfi igényel, és a férfi meg ilyenkor kap az alkalmon. Azért a válás sem olyan egyszerű, ha van gyerek, közös ház, stb....
2013. aug. 9. 07:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!