Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem sok itt az...

Szerintetek nem sok itt az álszent, irigy ember?

Figyelt kérdés
Akik azért szolják meg a másikat h ok pl nem vennenek fel ilyen meg olyan ruhat,mert mondjuk nem all jol rajtuk. Vagy azert szoljak le ocsmany modon (a hangsuly az ocsmany szon van) a baba neveket,mert rosszindulatuak,vagy ahelyett hogy ertelmeset irnanak azoknak a kismamaknak akik vmi miatt telleg felnek,azirjak "ez most komoly?""jajj ezt a h..e kerdest""uristen te hant eves vagy?". tehat sztem rengeteg itt a gonosz ember,meg az olyan akinek nincs babaja vmi okbol es ezert ugy van vele h "nehogy mar aki kismama,jol erezze magat". irigyseg es rosszindulatusagbol van itt eleg.
2012. júl. 3. 19:19
 1/6 Vipy ***** válasza:
72%
Ha van egy kis eszünk, akkor ezeket az irigy embereket egyszerűen nem vesszük figyelembe, hanem felülemelkedünk az ő aljasságukon és boldogok leszünk. Velük is csak többen vagyunk, de mivel ők magányosak, ezért keresnek egy-két érzékeny lelket, akin kiélhetik magukat. Szóval csak azt vedd észre, ami építő kritika, vagy kedves hozzászólás. Ha valaki úgy érzed, csak bántani akar, egyszerűen emelkedj rajta felül és ne foglalkozz vele, mert magunk is lesüllyedünk az ő szintjükre, ha belemegyünk az általuk indított aljas játékba.. :) Szép napot neked! :)
2012. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul csak az érdekel, aki ugyanazt gondolja, amit te? Mi a fenének kérdeznek itt sokan, ha igazából nem is érdekli mások véleménye? Mi van, ha az a ruha xy szerint tényleg ronda vagy a kérdés tényleg hülye a válaszoló szerint? Nyilván azt fogja leírni.

Idegesítőbbek a magadfajta irigyezők, mint a leszólogatók.

2012. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: igazad van. :)



És le lehet pontozni :D



26hkm

2012. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vipy ***** válasza:
Bocsánat, ha úgy éreztétek a válaszomból, hogy csak a pozitív véleményekre hallgasson. De én is leírtam, az építő kritika lehet negatív is, de hallgatni érdemes rá. Ki lehet szűrni a rosszindulatú megjegyzéseket..azokat kellene figyelmen kívül hagynia. ti sem hiszem, hogy ne tapasztaltatok már ilyet itt az oldalon.
2012. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
en elfogadom a mas velemenyt mindig. Csak lerí a rosszindulatusag az ember valaszan. De gondolom akkor ti mindig olyan kerdeseknel jartok,ahol mki annyira kedves es joindulatu a masikkal.
2012. júl. 3. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugían én nem vagyok kismama, és igen, fiatal is vagyok. De szülésznő hallgató vagyok, és lehet, hogy többet tudok a terhességről és a szülésről, mint egy 3 gyerekes anyuka. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy én annyit tudnék, mint egy orvos, vagy hogy mindent jobban tudok nála, nem. De vannak dolgok, amiket igen, és segíteni próbálnék, de én akkoris csak egy 20éves kis csitri vagyok, akinek gőze nincs a gyermeknevelésről. Egyszerűen nem értem.. :( De ahogy nézem az oldalt, a legtöbb rosszindulatú kommentnek az alapja valóban az irigység. De van ez a sok szupermami, akik mindenki mást leszólnak, aki nem úgy csinál valamit, ahogy ők..Na szerintem ez valami elhanyagolságból vagy kisebbségi komplexusból adódó dolog. Valamivel ki akarnak tűnni, és saját magukkal is el akarják hitetni, hogy ők is érnek valamit.

Nem mondom, hogy a 25. terhes lehetek-e, ha pettingeltünk, de nem élvezett belém, blablabla kérdésnél nekem is eszembe jut, hogy úúúúristen, hol volt ő a bioszóra helyett? De az ilyen érzéseket félre lehet tenni, lehet higgadtan, és segítőkészen is válaszolni. Ami sok nőnek nem megy. Lehet, hogy otthon van a dackorszakos kisfiával és az újszülött babájával segítség nélkül, ki van merülve és feszült, de nem itt kellene ezt letölteni..

Mindenkinek lehet véleménye a kérdésről vagy a kérdés felteőjéről, de szerintem itt 2 lehetőség van. FÉlre tudja tenni, és értelmes felnőtt nő módjára válaszol, próbál segíteni, vagy megnyomja a balgombot ott fent a piros X-nél, mert nem itt van a helye. Nekem ennyi a véleményem :)

2012. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!