Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tanácsot kérnék.Teljesen egyedül vagyok,ami nagyon megvisel.Fiatalabb koromban mindenki elhagyott,és most senkit nem tudok közel engedni magamhoz.Amint egy barátság elmélyülne,mindíg teszek valamit tudat alatt,amivel elüldözöm az embereket.Erre csak nemrég jöttem rá,de tenni szeretnék ellene,mert nem akarok egyedül maradni örökre.
2013. aug. 7. 20:52
 1/3 anonim válasza:
Felejtsd el ezt, és válassz olyan barátokat, akik a rosszabb napjaidon is elviselnek.
2013. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de nem tudom lehetek-e olyan önző,hogy elvárjam az emberektől,hogy elviseljenek,miközben én semmin nem próbálok változtatni.
2013. aug. 8. 20:41
 3/3 anonim válasza:
Elozo vagyok. Igen, nem varhatod el, de senki nem marad kenyszerbol veled! Mindenkinek van szabad akarata, ha valaki nem akar veled lenni, akkor az elmegy. Aki maradni szeretne, az maradni is fog. De fogadd el eloszor is, hogy te is megerdemled hogy legyen melletted egy igaz barat! A multat hagyd, az az ember aki akkor voltal, nem te vagy. Csak voltal. Sok sikert kivanok:) Latom, nem sokan irnak, ha gondolod, irhatsz priviben :)
2013. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!