Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen fiatalról?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, szoktam bulizni, alkoholt fogyasztok, sokszor nem éppen mértékkel, de nem hányásig, földön fekvésig. Alkalmi dohányos vagyok, és bulikon általában a figyelem középpontja. Nem vagyok kötekedős, de nem is félek a verekedésektől. Nem vagyok "player", de sokat ismerkedek, flörtölök a lányokkal.


Jó tanuló vagyok, viszonylag erős iskolába járok, 3 idegennyelvet beszélek, szeretek és szoktam is olvasni, meglátom a versekben a szépséget, nem "süketelésként" fogom fel úgy általában az irodalmat, mint kortársaim nagy része. A féktelen bulik mellett imádok csak úgy üldögélni, vagy a fűben feküdni és a csillagokat nézni, ha kevés lehetőség is adódik rá. Szerintem romantikus alkat vagyok. (Megértem, ha mosolyogtok, egyeltalán nem biztos, hogy ez így van, és tisztában vagyok azzal, hogy a jellemem még hatalmas változáson fog átmenni)

Szeretek filozofálni mindenfélre dologról, főleg az emberi kapcsolatokról, és arról, hogy viszonyulnak egymáshoz, hogyan és miért ítélkeznek az emberek. Részben ezért is teszem fel most ezt a kérdést.


Ti mit gondoltok rólam? Minden korosztály válaszát várom, ha érvekkel alátámasztjátok mondanivalótokat, akár mehet a személyeskedés is, csak arra kérlek benneteket, hogy nemi identitásom ne vonjátok kétségbe, és anyukám szakmáját se próbáljátok megtippelni. :)


15/f


2013. aug. 6. 04:40
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én azt nem értem, hogy mi értelme van ilyen kamu kérdéseket felrakni:D mert ha még vicces lenne... aki egy kicsit is értelmes egyből levágja, hogy kamuzol. Persze.. te vagy a megváltó.. na takarodj aludni hülyegyerek.
2013. aug. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem kamu a kérdés, és egy szóval sem mondtam, hogy én lennék a megváltó.

Megkérdezhetem, miért gondolod hogy kamu a kérdés?

2013. aug. 6. 04:58
 3/8 sándorjános ***** válasza:
100%
Talán, mert csupa jó tulajdonságot sorolsz fel? Oké az alkoholizálás nem az, de ezen kívül, mintha nagyon el lennél szállva magadtól. Viszont merem állítani, hogy az emberek 80% éppúgy rendelkezik ezekkel az általad leírt viselkedésmintákkal, csak nem tálalják ki, és nem fokozzák fel.
2013. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, elég egyértelmű volt számomra is a kérdés kiírásánál. De épp ez volt a célom. Az alkoholizálást szembe állítom a jó tulajdonságaimmal, és azt szeretném ha csak ennyi információ alapján ítélnétek. Ugyanis azt vettem észre, sok ember egyből fújol, ha ennyi idősen valaki züllött életet él, az elért eredményektől függetlenül.

Vannak rossz tulajdonságaim is természetesen, tisztában vagyok vele, de azt szeretném, ha a fent felsorolt dolgok alapján alkotnátok most rólam véleményt.

2013. aug. 6. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan megvan a magadhoz való eszed, számos jó tulajdonságod van, nem vagy egy ostoba ember. Az alkoholfogyasztás, a dohányzás, az időnkénti verekedés és a gyakori ismerkedés azonban, akárki akármit mond, negatív tulajdonságok. Ezt az emberek többsége egy idő után felismeri, a te korosztályodban még általában nem jönnek rá az emberek arra, hogy ezek még mértékkel csinálva sem helyes dolgok.

27 éves vagyok és az élet minden területén sikeres családanya. Azt tanácsolom, hogy hagyj fel az alkoholfogyasztással és a dohányzással (még alkalmilag is), ne éld ki ilyen fiatalon magad. Tudom, hogy 15 évesen már egyáltalán nem érzed magad fiatalnak, és amit írok, azt nem bántásból, hanem tapasztalatból mondom: egy 15 éves még kisgyerek, ezt később te magad is be fogod látni.

Ráérsz még kiélni magad. Nem kell egész nap otthon ülni, ez a másik véglet, természetesen ez sem helyes. Legyenek barátaid, hobbijaid, sportolj, tanulj, de a féktelen bulikat kerüld.

Ezt tekintheted egy sikeres ember őszinte jó szándékkal adott bölcs tanácsának az életre.

2013. aug. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tyűh,hasonlítasz rám a leírtak alapján :DD
2013. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15 évesen 3 idegennyelvet beszélsz ? :D


Szerintem jó, ha a felsorolt jó tulajdonságaidnak a negyede igaz...


Mindenki erre az oldalra jár hazudni ? xD

2013. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy egy kis stréber f@@szparittya vagy.. egy okostojás, jófiúcska aki ugyan mást írt... de szerintem szüzen fogsz meghalni. :D
2013. aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!